Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοπροστασίας F18 Θάλαμος Ασφαλείας Προσφέροντας Υψηλή Στεγανότητα για Υποστήριξη Ασφαλών και Πυρηνικών Λειτουργιών
| Certifications: | Meets International Safety Standards |
|---|---|
| Shieldingthickness: | Variable (e.g., 1mm To 10cm) |
| Leakproofness: | High |
Συμμόρφωση Ασφαλείας Συναντά Διεθνή Πρότυπα Ασφαλείας Συστήματα Πυρηνικής Ακτινοπροστασίας με Διάρκεια Ζωής 10-20 Έτη υπό Κανονικές Συνθήκες
| Cleanliness: | Class A B C |
|---|---|
| Safetycompliance: | Meets International Radiation Safety Standards |
| Shieldingthickness: | Variable (e.g., 1mm To 10cm) |
Υψηλή Στεγανότητα Κυψέλη Θερμής I131 Με Λειτουργική Θωράκιση Ακτινοβολίας Γάμμα-Ακτίνων Χ, Εξασφαλίζοντας Πρότυπα Περιορισμού και Ασφάλειας
| Function: | Shielding Gamma And X-ray Radiation |
|---|---|
| Lifespan: | 10-20 Years Under Normal Conditions |
| Safetycompliance: | Meets International Radiation Safety Standards |
Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοπροστασίας Πυρηνικής Ακτινοπροστασίας Προσφέρει Επίπεδο Προστασίας 10mmPb 20mmPb 50mmPb για Συνθήκες Αποθήκευσης Σε Ξηρό και Αεριζόμενο Χώρο
| Shieldingthickness: | Variable (e.g., 1mm To 10cm) |
|---|---|
| Storage Condition: | Dry And Ventilated Place |
| Safetycompliance: | Meets International Radiation Safety Standards |
Υψηλής ανθεκτικότητας σε διαρροές πυρηνική θερμή κυψέλη ακτινοβολίας κλάσης Α που παρέχει απομόνωση και ασφάλεια στις εργασίες επεξεργασίας πυρηνικών υλικών
| Leakproofness: | High |
|---|---|
| Grade: | Class A |
| Model: | Jovvi-HC-50mmpb |
Πυρηνική Κυψέλη Ακτινοβολίας Συμβατή με Παγκόσμιους Κανονισμούς Ασφαλείας, Παρέχοντας Δυνατότητα Θωράκισης από Ακτίνες Γάμμα & Χ
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μέθοδος εξαερισμού: | Ενεργός άνθρακας |
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
Εξοπλισμός προστασίας από πυρηνική ακτινοβολία με φίλτρο ενεργού άνθρακα με ρυθμιζόμενο πάχος προστασίας, κατάλληλος για αποθήκευση σε ξηρές, αεριζόμενες περιοχές
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας: | 10mmpb 20mmpb 50mmpb |
| Μοντέλο: | Jovvi-hc-50mmpb |
Σύστημα καθαρισμού HEPA με διήθηση για θερμό κύτταρο I131 (κλάση Α), που εγγυάται ασφαλή χειρισμό και συγκράτηση ραδιενεργών ουσιών
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
|---|---|
| Καθαριότητα: | Τάξη ABC |
| Βαθμός: | ΤΑΞΗ Α |
Σύστημα Εξαερισμού με Ενεργό Άνθρακα για Θωράκιση από Πυρηνική Ακτινοβολία, Συμβατό με Παγκόσμιους Κανονισμούς Ασφαλείας, με Διάρκεια Ζωής 10-20 Ετών σε Συμβατικές Συνθήκες Λειτουργίας
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
| Μοντέλο: | Jovvi-hc-50mmpb |
Ιατρικής Βαθμού Θερμή Κυψέλη με Δομή Μόλυβδου & Ανοξείδωτου Χάλυβα
| Μέθοδος εξαερισμού: | Ενεργός άνθρακας |
|---|---|
| Καθαριότητα: | Τάξη ABC |
| Λειτουργία: | Θωράκιση γάμμα και ακτινοβολία ακτίνων Χ |

