Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
100mm Πρωτεύον θερμό κύτταρο διανομή θερμό εργαστήριο θάλαμο για ραδιενεργό εργαστήριο κέντρο Cyclotron έργα
| Βαθμός: | Τάξη Α |
|---|---|
| Καθαριότητα: | Τάξη ABC |
| Αερισμός: | Αρνητική πίεση |
Σχεδιασμός ενός Θερμού Κυττάρου Κατηγορίας Α, Βαθμού F18 με Ζώνες Καθαριότητας A/B/C για Πυρηνική Έρευνα και Διαχείριση Υλικών
| Τροφοδοτικό: | 50Hz/10A/220V με προστασία ασφαλείας |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας: | Ψηλά |
| Βαθμός: | Τάξη Α |
Κατηγορία Α Β C Καθαρότητα Προστασία από πυρηνικές ακτινοβολίες Ελαφριά και εύκολη μεταφορά συσκευές εξαερισμού αρνητικής πίεσης που εξασφαλίζουν την ασφάλεια των εργαζομένων
| Βαθμός: | Τάξη Α |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας: | Ψηλά |
| Τροφοδοτικό: | 50HZ/10A/220V Με Προστασία Ασφαλείας |
Βεντιλατέρ Αρνητικής Πίεσης I131 Hot Cell Μέθοδος Εγκατάστασης Σταθερών Πάνελ Βελτιστοποιημένα Χαρακτηριστικά Ασφαλείας Έλεγχος Ακτινοβολίας
| Πρότυπο προστασίας: | Προσωπικό μέγεθος 40mPb ή προσαρμοσμένο σχέδιο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 10-20 χρόνια |
| Αερισμός: | Αρνητική πίεση |
Θάλαμος χειρισμού ραδιενέργειας με ελαφριές επιλογές για χειρισμό ραδιενέργειας
| Πρότυπο προστασίας: | Μπροστινή 50mPb ή προσαρμοσμένη σχεδίαση |
|---|---|
| Βάρος: | Διαθέσιμες επιλογές ελαφρού βάρους |
| Φορητότητα: | Ελαφρύ και εύκολο στη μεταφορά |
GMP Standard Synthesis Hot Cell for Radiopharmaceutical Production with Lead Equivalent Shielding and Stainless Steel Structure
| Καθαριότητα: | Κατηγορία ABC |
|---|---|
| Ισοδύναμος μολύβδου: | 10mmpb 20mmpb 50mmpb 100mmpb |
| Υλικό: | Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα, τούβλα μολύβδου |
Υψηλής ανθεκτικότητας σε διαρροές πυρηνική θερμή κυψέλη ακτινοβολίας κλάσης Α που παρέχει απομόνωση και ασφάλεια στις εργασίες επεξεργασίας πυρηνικών υλικών
| Διαρροή: | Ψηλά |
|---|---|
| Βαθμός: | ΤΑΞΗ Α |
| Μοντέλο: | Jovvi-hc-50mmpb |
Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοπροστασίας Πυρηνικής Ακτινοπροστασίας Προσφέρει Επίπεδο Προστασίας 10mmPb 20mmPb 50mmPb για Συνθήκες Αποθήκευσης Σε Ξηρό και Αεριζόμενο Χώρο
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
|---|---|
| Κατάσταση Αποθήκευσης: | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Συμμόρφωση με την ασφάλεια: | Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοασφάλειας |
Υψηλή Στεγανότητα Κυψέλη Θερμής I131 Με Λειτουργική Θωράκιση Ακτινοβολίας Γάμμα-Ακτίνων Χ, Εξασφαλίζοντας Πρότυπα Περιορισμού και Ασφάλειας
| Λειτουργία: | Θωράκιση γάμμα και ακτινοβολία ακτίνων Χ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 10-20 χρόνια υπό κανονικές συνθήκες |
| Συμμόρφωση με την ασφάλεια: | Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοασφάλειας |
Συμμόρφωση Ασφαλείας Συναντά Διεθνή Πρότυπα Ασφαλείας Συστήματα Πυρηνικής Ακτινοπροστασίας με Διάρκεια Ζωής 10-20 Έτη υπό Κανονικές Συνθήκες
| Καθαριότητα: | Τάξη ABC |
|---|---|
| Συμμόρφωση με την ασφάλεια: | Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοασφάλειας |
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |

