Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ 6 71mmpb radiation protection lead glass ] αγώνας 104 προϊόντα.
Βιομηχανικό γυαλί προστασίας από ακτινοβολία πάχους 8-25 mm για προστασία από ακτινοβολία
| Διαπερατότητα φωτός: | ≥ 90% |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Μόλυβδος 12mm γυαλί 600 X 900mm ακτινοβολίας προστασίας προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X
| Όνομα: | Γυαλί μολύβδου ακτινοβολίας προστασίας ακτίνας X 600 X 900mm |
|---|---|
| Πάχος: | 12mm, 10mm, 8mm, 15mm, 18mm… |
| Μορφή: | Τετράγωνο, κύκλος, ετερομορφικός |
Ιατρικό προστατευτικό τυποποιημένο 15mm ακτίνας X γυαλιού προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας πάχος μολύβδου
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2400 X900mm 1cm παχύ προστατευτικό κάλυμμα γυαλιού ακτινοβολίας διαφανές
| Πάχος: | 10mm |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1mmpb |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Από 200* 300 σε 2400* 1200mm |
Προστατευτικά 1200mm X 2400mm γυαλί προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X με το διαφορετικό πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Δωμάτιο 99,994% CT μέγεθος συνήθειας γυαλιού προστασίας ακτίνας X
| Όνομα: | Γυαλί μολύβδου |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφάνεια |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Διαφανές ακτινοβολικό γυαλί υψηλή αντοχή 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Διαπερατότητα φωτός: | ≥ 90% |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, κ.λπ. |
Διαφανές γυαλί προστασίας από την ακτινοβολία με ισοδύναμο μόλυβδου 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Radiographic Quality: | ≥99.97% |
|---|---|
| Product Name: | Radiation Protection Lead Glass |
| Lead Equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
12 mm ορθογώνιο προστατευτικό γυαλί υψηλή αντοχή
| Διαπερατότητα φωτός: | ≥ 90% |
|---|---|
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
Επιστημονικά πειράματα Βασικά ακτινοβολικά γυάλινα γυάλινα διαφανή
| Material: | Lead Glass |
|---|---|
| Thickness: | 8-25mm |
| Size: | Customized |

