Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ advanced nuclear radiation detector ] αγώνας 322 προϊόντα.
3A Ανιχνευτής ρύπανσης ρεύματος επιφάνειας με ανίχνευση ακτίνων άλφα και βήτα για παρακολούθηση επιφανειακής ραδιενεργής ρύπανσης
| Τύπος ακτίνας: | Α,β,γ,ακτίνες Χ |
|---|---|
| Λειτουργική θερμοκρασία: | -20°C έως 50°C |
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
Audible & Visual Alarm X-Ray Detector, Detects Environmental Radioactive Contamination & Issues Radiation Hazard Warnings
| Βάρος εξοπλισμού: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
Μετρητής ρύπανσης επιφάνειας με τροφοδοσία μπαταρίας με εγγενές σφάλμα εντός 20% για ανίχνευση καθαρότητας επιφάνειας
| Βάρος και μέγεθος: | περίπου 350*250*245 ((mm), περίπου 9,8Kg |
|---|---|
| Τύπος ανίχνευσης: | Άλφα, Βήτα, Γάμμα, Νετρόνιο |
| Πηγή ισχύος: | Μπαταρία |
Μέγιστες συνολικές διαστάσεις 3000mm 250mm 250mm Μεγάλη οθόνη αφής κατασκευασμένη για ιατρική και βιομηχανική ανίχνευση ακτίνων Χ
| Τύποι συναγερμών: | Υπερφόρτωση ρυθμού δόσης, χαμηλή μπαταρία |
|---|---|
| Ενεργειακή Ανάλυση: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |
| Τύπος ακτίνων: | α +β / α / β |
Battery Life Approximately 100 Hours Alpha and Beta Rays Continuous Monitoring System Offering Relative Innate Error Within 10 Percent
| Αποθήκευση δεδομένων: | Ναί |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | Λιγότερο από 1 δευτερόλεπτο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Dose Rate: 10⁻⁶ Gy/h ~ 10 Gy/h | Alpha & Beta Ray Detection with Dose Rate Overload Alarm for Industrial Use
| Αποθήκευση δεδομένων: | Ναί |
|---|---|
| Εύρος ρυθμού δόσης: | 10⁻6 Gy/h – 10 Gy/h |
| Τύποι συναγερμών: | Υπερφόρτωση ρυθμού δόσης, χαμηλή μπαταρία |
≤9% Energy Resolution for Cs-137, Environmental Radioactive Contamination Monitor with 200×120 Cm²×4 Hand Detection Area
| Διάρκεια μπαταρίας: | Έως 20 ώρες Συνεχής Χρήση |
|---|---|
| Συντελεστής θερμίδων: | Εύρος 0,01-9999 |
| Τύποι συναγερμών: | Υπερφόρτωση ρυθμού δόσης, χαμηλή μπαταρία |
3A Rated Surface Contamination Detector with Audible & Visual Alarms, High Precision for Industrial Safety Surveillance
| Σχετικό έμφυτο σφάλμα: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διασύνδεση: | USB και Bluetooth |
3A ονομαστικό ρεύμα, μεγάλη οθόνη αφής, σύνδεση USB & Bluetooth, εξαιρετική απόδοση για εμπορική χρήση
| Υλικό: | Πλαστικό περίβλημα ABS υψηλής πρόσκρουσης |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
| Ποσοστό έκθεσης: | ≤ 5000 nC·kg-1·h-1 |
Ηχητικός και φωτεινός συναγερμός Μοντέλος απόκτησης δεδομένων ακτίνων άλφα βήτα 3A ρεύμα για ανίχνευση δεδομένων ακτινοβολίας και προειδοποίηση ασφάλειας
| Διαγώνια συζήτηση: | β→α < 0,1%; α→β < 2% |
|---|---|
| Τύπος ακτίνων: | α +β / α / β |
| Συνολικές διαστάσεις: | ≤3000mm×250mm×250mm |

