Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] αγώνας 76 προϊόντα.
Ισοδύναμος ρυθμός δόσης 0,00 έως 99999μSv/h Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με ρυθμιζόμενο κατώφλι συναγερμού 0,5 μSv/h έως 50 MSv/h Βάρος περίπου 9,8 kg
| Βάρος και μέγεθος: | περίπου 350*250*245 ((mm), περίπου 9,8Kg |
|---|---|
| Εγγενές σφάλμα: | ≤ ±20% |
| Σχετικό εγγενές σφάλμα: | ≤ ± 10% |
Πέρασμα συναγερμού 0,5 μSv/h έως 50 mSv/h Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με ισοδύναμη δόση έως 99999μSv/h και εγγενές σφάλμα εντός 20%
| Ποσοστό ισοδύναμου δοσολογίας: | 00,0099999μSv/h (μέγιστο 100 mSv/h) |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | Μπαταρία |
| Σχετικό εγγενές σφάλμα: | ≤ ± 10% |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας 250 γραμμάρια που παρέχει ανάλυση άνω των 0,001 MBq και ισοδύναμη δόση μέγιστο 99999μSv ανά ώρα
| Κατώτατο όριο συναγερμών: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (ρυθμιζόμενο) |
|---|---|
| Σειρά: | 0,01-1000µSv/h |
| Βάρος και μέγεθος: | περίπου 350*250*245 ((mm), περίπου 9,8Kg |
Αποθήκευση δεδομένων Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με διάρκεια ζωής μπαταρίας περίπου 100 ώρες και εύρος ρυθμού δόσης 10⁻6 Gy/h 10 Gy/h Κατάλληλος για επιθεωρήσεις ασφαλείας
| τύπος: | Χειροκίνητο |
|---|---|
| Εύρος ρυθμού δόσης: | 10⁻6 Gy/h – 10 Gy/h |
| Διάρκεια μπαταρίας: | Έως 20 ώρες Συνεχής Χρήση |
Δόση ισοδύναμης ταχύτητας 0,00 έως 99999μSv/h Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας κατασκευασμένος με οθόνη αφής LCD και με βάρος περίπου 9,8Kg.
| Βάρος: | 250 γραμμάρια |
|---|---|
| Βάρος και μέγεθος: | περίπου 350*250*245 ((mm), περίπου 9,8Kg |
| Πηγή ισχύος: | Μπαταρία |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με ανάλυση ενέργειας ≤3,5% (Cs137 @ 662 KeV), θερμοκρασία λειτουργίας -20 °C έως 50 °C για ανίχνευση ακτίνων άλφα
| Ενεργειακή Ανάλυση: | ≤ 3,5% (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Εύρος ρυθμού δόσης: | 10⁻6 Gy/h-10Gy/h |
| Τύποι συναγερμών: | Υπερφόρτωση ρυθμού δόσης, χαμηλή μπαταρία |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας Geiger με βαθμολογία IP65 και γωνιακή ανάλυση ≤ 2,5° για επιθεωρήσεις επαγγελματικής ασφάλειας
| Χρόνος απόκρισης: | <16 δευτ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 50°C |
| Τύπος συναγερμού: | Ηχητικούς και Οπτικούς Συναγερμούς |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με συνολικό μέγεθος κάτω των 3000 mm × 250 mm × 250 mm, θερμοκρασία λειτουργίας -20 °C έως 50 °C για ανίχνευση ακτίνων Χ
| Τύποι συναγερμών: | Υπερφόρτωση ρυθμού δόσης, χαμηλή μπαταρία |
|---|---|
| Συνολικές διαστάσεις: | ≤3000mm×250mm×250mm |
| Λειτουργική θερμοκρασία: | -20°C έως 50°C |
Προστασία από ακτινοβολία ακτινοβολίας ακτινοβολία προστασία από μόλυβδο κονσέρβες εργονομικές διασφάλιση ευκολίας μετακίνησης ασφάλεια
| Τύπος προϊόντος: | Γαλβανισμένο Χάλυβα & Φύλλο Μολύβδου |
|---|---|
| Φορητότητα: | καλής ποιότητας |
| Σχέδιο: | Εργονομικός σχεδιασμός για ευκολία κίνησης |

