Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ high density nuclear radiation protection ] αγώνας 100 προϊόντα.
Θάλαμος F18 για τομέα Πυρηνικής Ιατρικής και Ακτινοπροστασία από ανοξείδωτο χάλυβα
| Features: | Nuclear Safety |
|---|---|
| Color: | Stainless Steel Color |
| Accessory: | Tungsten Radiation Shielding |
Σύστημα Εξαερισμού με Ενεργό Άνθρακα για Θωράκιση από Πυρηνική Ακτινοβολία, Συμβατό με Παγκόσμιους Κανονισμούς Ασφαλείας, με Διάρκεια Ζωής 10-20 Ετών σε Συμβατικές Συνθήκες Λειτουργίας
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
| Μοντέλο: | Jovvi-hc-50mmpb |
Διαφανής προστατευτικός υαλοπίνακας με ακτίνες Χ με υψηλή αντοχή
| Πάχος: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
|---|---|
| Αντανάκλαση: | <1> |
| Διάρκεια: | Υψηλός |
Προσαρμοσμένο X-Ray-Screening-Glass πάχος 10 mm
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
|---|---|
| Δάχος: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Τελεία επιφανείας: | Χωρισμένα |
προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας γυαλιού μολύβδου 10mm για την εγκατάσταση δωματίων CT
| Όνομα: | Αντι γυαλιών ακτινοβολίας των ακτίνων X γυαλί μολύβδου προστατευτικών καλυμμάτων προστατευτικό |
|---|---|
| Χρήση: | Προστατευτικό κάλυμμα δωματίων CT ακτίνας X |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αντι ακτινοβολία |
Δωμάτιο 99,994% CT μέγεθος συνήθειας γυαλιού προστασίας ακτίνας X
| Όνομα: | Γυαλί μολύβδου |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφάνεια |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
εγκατάσταση δωματίων CT προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιού μολύβδου ακτίνας X πάχους 8mm 1.7mmpb
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου 8mm εγκατάσταση δωματίων CT ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων πάχους 1.7mmPb |
|---|---|
| Λειτουργία: | Εγκατάσταση μολύβδου δωματίων CT ακτίνας X |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³ |
Υψηλό διαφανές γυαλί προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X 15mm πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλό διαφανές γυαλί μολύβδου 15mm προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας ακτίνας X πάχους |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm X 2000mm μέγεθος |
| Πάχος: | πάχος 15mm |
Δοσολογητής Δοσολογητής Δοσολογητής Δοσολογητής
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | 20 μέρες |
| Γλώσσα: | Κινέζικα και Αγγλικά |
Υψηλής στεγανότητας θερμοκύτταρο F18 με πάχος προστασίας που κυμαίνεται από 1 mm έως 10 cm για βέλτιστη προστασία από την ακτινοβολία
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
|---|---|
| Διαρροή: | Ψηλά |
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |

