Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
Πρωθυλειακά γυαλιά ακτινοβολία ορθογώνιο για εξοπλισμό και αξεσουάρ ακτινοπροστασίας
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια αιθουσών Zf7 CT της Pet διαφανές
| MOQ: | 1 PC |
|---|---|
| Χρώμα: | διαφανής |
| Λειτουργία: | Pet-CT προστασία από τη ραδιενέργεια δωματίων |
Γυαλί δωματίων ακτίνας X για την προστασία από τη ραδιενέργεια 3,3 αντίτιμο μολύβδου
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X 3,3 μόλυβδος ισοδύναμος για το παράθυρο |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X CT |
| Μορφή: | Κύκλος που προσαρμόζεται τετραγωνικός |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X 8mmpb για το παράθυρο παρατήρησης CT της Pet
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X για το παράθυρο παρατήρησης Pet-CT |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X |
| Εφαρμογή: | Διαγνωστικά δωμάτια μηχανών ακτίνας X, CT, ECT, PET, CT-Pet, γραμμικός και πυρηνικός άλλα δωμάτια μη |
Ιδιαίτερα διαπερατό γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για τα ιατρικά παράθυρα ακτίνας X CT
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ακτινοβολία 1000mm X 2000mm γυαλιού μολύβδου ακτίνας X 10mmpb μέγεθος για το προστατευτικό κάλυμμα
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου ακτίνας X 10mmpb 1000mm X 2000mm μέγεθος για το προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας |
|---|---|
| Λειτουργία: | Εγκατάσταση μολύβδου δωματίων CT ακτίνας X |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³ |
Ακτίνα Χ 15mm Πρωτεύον γυαλί Προστασία 2,6mm Πρωτεύον ισοδύναμο με πλαίσιο
| Ονομασία προϊόντος: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X 2.6mm μόλυβδος ισοδύναμος με το πλαίσιο |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X CT |
| Μορφή: | Κύκλος που προσαρμόζεται τετραγωνικός |
Προσαρμοσμένα γυαλιά με στρογγυλό μόλυβδο για χειρουργείο 8-25mm πάχος
| Χρώμα: | Διαφανές |
|---|---|
| Ραδιογραφική ποιότητα: | ≥99.97% |
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
Διαφανές γυαλί μολύβδου για την προστασία από ακτινοβολία για ιατρικές ακτίνες Χ
| Χρώμα: | Διαφανές |
|---|---|
| Συσκευή: | ξύλινη θήκη |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, κ.λπ. |
8mmpb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για τα διαγνωσθε'ντα η Pet δωμάτια CT ακτίνας X
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για τα διαγνωσθε'ντα η Pet δωμάτια CT ακτίνας X |
|---|---|
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |

