Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass shielding ] αγώνας 328 προϊόντα.
Υψηλή διαπερατότητα χαμηλή αντανάκλαση ακτινοβολίας Χ
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Γλυκό |
| Τελεία επιφανείας: | Χωρισμένα |
Διαφανές γυαλί μολύβδου ακτίνων Χ για προστασία από ακτίνες Χ έως 150KV
| Δάχος: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
|---|---|
| Διαβίβαση: | > 90% |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια CT 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm
| Όνομα προϊόντων: | γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
| Εφαρμογή: | Διαγνωστικά δωμάτια μηχανών ακτίνας X, CT, ECT, PET, CT-Pet, γραμμικός και πυρηνικός άλλα δωμάτια μη |
Διαφορετικές ισοδυναμίες μολύβδου γυαλιού γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ακτινολογίας
| Όνομα προϊόντων: | Προστασία γυαλιού μολύβδου ενάντια στην ακτινοβολία με να απορροφήσει την ενέργεια της ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρήση: | Βιομηχανική των ακτίνων X απεικόνιση σταθμών ασφαλείας αεροδρομίου των ακτίνων X της δέσμης ηλεκτρον |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια επίδρασης ακτίνας X για το δωμάτιο ακτίνας X CT
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
4 τετραγωνικό δωμάτιο ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιού προστασίας από τη ραδιενέργεια ισοδυναμίας μολύβδου
| Όνομα προϊόντων: | 4 γυαλί μολύβδου ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας γυαλιού μολύβδου ισοδυναμίας μολύβ |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 4mmPb |
| Μέγεθος: | 800mm X 1000mm/1000mmx1200mm το /1000mm Χ 2000mm |
2.1mmpb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου 10mm πάχος
| Όνομα προϊόντων: | 2.1mmpb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου 10mm πάχος |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1mmpb |
| Πάχος: | 10mm |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X 20mm πάχος
| Μέγεθος: | Κοινά 1000* 800mm, 1200* 800mm, προσαρμοσμένο μέγεθος δέχονται |
|---|---|
| Πάχος: | 20 mm |
| MOQ: | 1 PC |
γυαλί μολύβδου ακτίνας X πάχους 25mm 6,71 Mmpb 1200mm*1000mm
| Όνομα προϊόντων: | 6.71mmPb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ισοδυναμίας μολύβδου |
|---|---|
| Πάχος: | 25mm |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 6.71mmPb |
1200 προστατευτικό κάλυμμα δωματίων ακτίνας X CT γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια Mm*1000 χιλ.
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ακτίνα X, CT |
| Μέγεθος: | 15 mm*1200 mm*1000 χιλ. |

