Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ nuclear facilities hot cell ] αγώνας 343 προϊόντα.
Nuclear Radiation Protection Gear with 50mmpb Lead Equivalent Active Carbon Ventilation for Shielding Gamma And X-ray Radiation
| Σύστημα λειτουργίας: | Τεχνητή έλεγχος νοημοσύνης |
|---|---|
| Μέθοδος εξαερισμού: | Ενεργός άνθρακας |
| Τύπος: | προστατευτικό εργαλείο |
Υψηλής στεγανότητας θερμοκύτταρο F18 με πάχος προστασίας που κυμαίνεται από 1 mm έως 10 cm για βέλτιστη προστασία από την ακτινοβολία
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
|---|---|
| Διαρροή: | Ψηλά |
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
Προστασία από πυρηνική ακτινοβολία κατηγορίας Α με γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο μολύβδου Εργονομικό για ενισχυμένη ασφάλεια
| Καθάρισμα: | Εύκολο στο καθάρισμα και στη συντήρηση |
|---|---|
| σύστημα λειτουργίας: | Τεχνητή έλεγχος νοημοσύνης |
| Φορητότητα: | καλής ποιότητας |
Μπροστά 40mPb Ή Προσαρμοσμένη Ασπίδα Προστασίας από Πυρηνική Ακτινοβολία Γάμμα Ακτίνων Χ με Προστασία Ασφαλείας
| Πλεονέκτημα: | Ευκανόνιστος |
|---|---|
| Φορητότητα: | Ελαφρύ και εύκολο στη μεταφορά |
| Μέθοδος εξαερισμού: | Ενεργός άνθρακας |
Κοντέινερ Θωράκισης Μολύβδου Υψηλής Απόδοσης Προσαρμοσμένα για Χειρισμό Ραδιενεργού Υλικού
| Εφαρμογή: | Πυρηνικοί Σταθμοί, Ιατρικές Εγκαταστάσεις, Ερευνητικά Εργαστήρια |
|---|---|
| Αντοχή: | Ψηλά |
| Αερισμός: | Αρνητική πίεση |
Ελαφριά επιλογές Προστασίας από ακτινοβολία Κάντες μόλυβδου που αναπτύχθηκαν σύμφωνα με τα πρότυπα καθαριότητας κλάσης Α Β C που παρέχουν προστασία από ακτινοβολία
| Αερισμός: | Αρνητική πίεση |
|---|---|
| Βαθμός: | Τάξη Α |
| Χρήση: | Προστατεύει από την πυρηνική ακτινοβολία |
Σύστημα Εξαερισμού με Ενεργό Άνθρακα για Θωράκιση από Πυρηνική Ακτινοβολία, Συμβατό με Παγκόσμιους Κανονισμούς Ασφαλείας, με Διάρκεια Ζωής 10-20 Ετών σε Συμβατικές Συνθήκες Λειτουργίας
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
| Μοντέλο: | Jovvi-hc-50mmpb |
Συμμόρφωση Ασφαλείας Συναντά Διεθνή Πρότυπα Ασφαλείας Συστήματα Πυρηνικής Ακτινοπροστασίας με Διάρκεια Ζωής 10-20 Έτη υπό Κανονικές Συνθήκες
| Καθαριότητα: | Τάξη ABC |
|---|---|
| Συμμόρφωση με την ασφάλεια: | Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοασφάλειας |
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
Εξοπλισμός προστασίας από πυρηνική ακτινοβολία με φίλτρο ενεργού άνθρακα με ρυθμιζόμενο πάχος προστασίας, κατάλληλος για αποθήκευση σε ξηρές, αεριζόμενες περιοχές
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας: | 10mmpb 20mmpb 50mmpb |
| Μοντέλο: | Jovvi-hc-50mmpb |
Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοπροστασίας Πυρηνικής Ακτινοπροστασίας Προσφέρει Επίπεδο Προστασίας 10mmPb 20mmPb 50mmPb για Συνθήκες Αποθήκευσης Σε Ξηρό και Αεριζόμενο Χώρο
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
|---|---|
| Κατάσταση Αποθήκευσης: | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Συμμόρφωση με την ασφάλεια: | Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοασφάλειας |

