Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ rf shielded door ] αγώνας 203 προϊόντα.
διπλή προστατευμένη RF αίθουσα 2.1m EMC
| Όνομα προϊόντων: | 1.2m X 2.1m προστατευμένη RF διπλή χειρωνακτική πόρτα αιθουσών EMC |
|---|---|
| Υλικό: | Βαμμένο γαλβανισμένο ατσάλι |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ακάλυπτες πόρτες με λευκό φινίρισμα για δωμάτια MRI
| Shielding Performance: | 80dB/90dB/100dB/120dB |
|---|---|
| Materials: | Brass Frame,copper Foil,white Fireproof Board + Threshold |
| Keyword: | Mri Room Door |
Οι πόρτες του δωματίου με μαγνητική τομογραφία με λευκά πυρόστακτα πλαίσια και κατώφλια
| Properties: | Medical MRI Equipments |
|---|---|
| Size: | Standard 1.2*2.1 Meter Or Customizable |
| Keyword: | Mri Room Door |
Προσαρμοσμένο Λευκό Φωτογραφικό Διαμέρισμα Μονόθυρο για Νοσοκομείο
| Keyword: | Mri Room Door |
|---|---|
| Thickness: | 65mm Or Customized |
| Size: | Standard 1.2*2.1 Meter Or Customizable |
Μαγνητικό 5g τηλεφωνά προστατευμένο προστατευτικό κάλυμμα κλουβιών RF του Faraday αιθουσών δοκιμής στο RF
| Υλικό: | Χρωματισμένο γαλβανισμένο υλικό χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μαγνητικό προστατευμένο RF εξεταστικό γραφείο αιθουσών για την τηλεφωνική δοκιμή 5g |
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένο μέγεθος |
EMC 70db 110db προστατευμένα στα RF υλικά προστατευτικών καλυμμάτων παρέμβασης αιθουσών ηλεκτρομαγνητικά
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένη RF πόρτα ταλάντευσης καταφυγίων αιθουσών EMC με το στόλισμα Fingerstock λαβών Al |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Μέγεθος: | τυπικό 2,1m*0,9m και προσαρμοσμένο |
200kHz προστατευμένη RF πόρτα μαγνητών αιθουσών
| Όνομα προϊόντων: | Ενιαία & διπλή κόχη πορτών μαγνητών αιθουσών EMC EMI προστατευμένη RF |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρο μπλε γκρίζο χρώμα |
| Μέγεθος: | πρότυπα 2.1m*0.9m και προσαρμοσμένο μέγεθος |
Της EMI MRI RF προστατευτικών καλυμμάτων μαύρη ζωγραφική πλέγματος καλωδίων ορείχαλκου παραθύρων προστατευμένη η Emi
| Όνομα προϊόντων: | Μαύρος πίνακας με συρμάτινο πλέγμα ορειχάλκινου πλέγματος δωματίου με θωρακισμένη μαγνητική τομογραφ |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαίσιο ξύλινο ή σκελετό από κράμα από κράμα |
| Μέγεθος πόρτας: | 0,9mx1,2m |
Προστατευμένη πόρτα δωματίων Mri παραθύρων πυρηνικής μαγνητικής αντήχησης RF
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένη παράδοση πορτών δωματίων Mri παραθύρων πυρηνικής μαγνητικής αντήχησης RF |
|---|---|
| Υλικό του πλαισίου: | Πλαίσιο ξύλινο ή σκελετό από κράμα από κράμα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 0,9mx1,2m |
Προστατευμένη επεξεργασία προσωπικών τραυματισμών πορτών αιθουσών κεντρικών υπολογιστών δικτύων RF αντιδιαβρωτική
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένη αντιδιαβρωτική επεξεργασία προσωπικών τραυματισμών αιθουσών κεντρικών υπολογιστών δικτ |
|---|---|
| Υλικό: | Βαμμένο γαλβανισμένο ατσάλι |
| δάχτυλο: | Δύο στρώμα, τρία στρώμα |

