Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
Πεδίο μέτρησης 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας Γάμα και σκληρές ακτίνες βήτα Θερμοκρασία ανίχνευσης -20°C έως 50°C
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
|---|---|
| Βάρος και μέγεθος: | περίπου 350*250*245 ((mm), περίπου 9,8Kg |
| Φόντο οργάνου: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
600W Όργανο μετρητή μόλυνσης επιφάνειας φόντο Alpha λιγότερο από 0 σημείο 1 Cps Εργαλείο παρακολούθησης καθαριότητας επιφανειών
| Χρόνος αναμονής: | 4 ημέρες |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20°C - 50°C |
| Αποθήκευση δεδομένων: | Έως 1000 αναγνώσεις |
Κουδούνιμος ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με καταγραφή δεδομένων και σχετικό εγγενές σφάλμα εντός 10%, σχεδιασμένος για εργασίες ανίχνευσης ακτινοβολίας
| Σχετικό εγγενές σφάλμα: | ≤ ±10% |
|---|---|
| Τύπος ανίχνευσης: | Άλφα, Βήτα, Γάμμα, Νετρόνιο |
| Διαμέτρηση: | Εργοστασιακά βαθμονομημένο με επιλογή για βαθμονόμηση πεδίου |
Αποθήκευση δεδομένων Μονάδα απόκτησης δεδομένων ακτίνων Άλφα Βήτα με ανίχνευση νετρονίων που παρέχει συλλογή και ανάλυση δεδομένων ακτινοβολίας
| Διαμέτρηση: | Εργοστασιακά βαθμονομημένο με επιλογή για βαθμονόμηση πεδίου |
|---|---|
| Σχετικό εγγενές σφάλμα: | ≤ ±10% |
| Αποθήκευση δεδομένων: | Ναί |
Σχετικό έμφυτο σφάλμα κάτω από 10% Νιχωτήρας πυρηνικής ακτινοβολίας που τροφοδοτείται από επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου ανιχνεύει ακτίνες γάμμα και βήτα
| τύπος: | Χειροκίνητο |
|---|---|
| Συσσωρευτικό εύρος δόσεων: | 0,1 μSv ~ 10 Sv |
| Τύπος ανίχνευσης: | Άλφα, Βήτα, Γάμμα, Νετρόνιο |
Εξοπλισμός Βάρος μικρότερο των 75 kg Αλφα και βήτα ακτίνες Συνεχές σύστημα παρακολούθησης με δυνατότητα βαθμονόμησης πεδίου
| Συσσωρευτικό εύρος δόσεων: | 0,1 μSv ~ 10 Sv |
|---|---|
| τύπος: | Χειροκίνητο |
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 µSv/h έως 10 Sv/h |
Σχετικό εγγενές σφάλμα εντός 10 τοις εκατό Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου και σχετικό εγγενές σφάλμα συν μείον 15 τοις εκατό
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Καταγραφή δεδομένων, σύνδεση USB |
|---|---|
| τύπος: | Χειροκίνητο |
| DataInterface: | USB και Bluetooth |
Συσσωρευτικό εύρος δόσης 0,1 μSv έως 10 Sv Μεγάλο μέγεθος οθόνης αφής τύπου ανίχνευσης βήτα που παρέχει μέτρηση ακτινοβολίας και διαισθητική διεπαφή
| Βάρος εξοπλισμού: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Σχετικό εγγενές σφάλμα: | ≤ ±10% |
| τύπος: | Χειροκίνητο |
Αποθήκευση δεδομένων Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με επιλογή για βαθμονόμηση πεδίου Λύση ανίχνευσης ακτίνων γάμμα για τη διαχείριση της ασφάλειας ακτινοβολίας
| DataInterface: | USB και Bluetooth |
|---|---|
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Καταγραφή δεδομένων, σύνδεση USB |
| Διαμέτρηση: | Εργοστασιακά βαθμονομημένο με επιλογή για βαθμονόμηση πεδίου |
Επαναφορτώσιμο εργαλείο παρακολούθησης της ραδιενεργής ρύπανσης του περιβάλλοντος με λειτουργία μπαταρίας ιόντων λιθίου που διαθέτει σύνδεση USB για τη μεταφορά δεδομένων
| Εύρος ανίχνευσης: | 0,01-1000 MSv/h |
|---|---|
| Βάρος εξοπλισμού: | ≤7.5kg |
| Αποθήκευση δεδομένων: | Ναί |

