Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass radiation shielding ] αγώνας 317 προϊόντα.
Προστατευτική προστασία από τη ραδιενέργεια 1200*800 προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιού μολύβδου ακτίνας X
| Όνομα προϊόντων: | Pet-CT προστατευτικό κάλυμμα 1000*800 γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια αιθουσών 8mmPb |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X CT PET |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Διαφανές στρογγυλό γυαλί μολύβδου προστασίας από ακτινοβολία με εξατομικευμένες προδιαγραφές
| Lead Equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Radiographic Quality: | ≥99.97% |
CT-PET 1.7mmpb-6.71mmpb Πρωτεύον γυαλί προστασίας από ακτινοβολία 8-25mm πάχος
| Υλικό: | Γυαλί μολύβδου |
|---|---|
| Διάρκεια: | Υψηλός |
| Ραδιογραφική ποιότητα: | ≥99.97% |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X 3,3 μόλυβδος ισοδύναμος για το παράθυρο
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X 3,3 μόλυβδος ισοδύναμος για το παράθυρο |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X CT |
| Μορφή: | Κύκλος που προσαρμόζεται τετραγωνικός |
εγκατάσταση δωματίων CT προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιού μολύβδου ακτίνας X πάχους 8mm 1.7mmpb
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου 8mm εγκατάσταση δωματίων CT ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων πάχους 1.7mmPb |
|---|---|
| Λειτουργία: | Εγκατάσταση μολύβδου δωματίων CT ακτίνας X |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³ |
Τετραγωνικό γυαλί προστασίας από ακτινοβολία 20 mm πάχος 2000 mm μέγεθος
| Ονομασία προϊόντος: | Μολύβδινο γυαλί προστατευτικής προστασίας από ακτινοβολία πάχους 20 mm με μέγεθος 2000 mm |
|---|---|
| Μέγεθος: | Πλάτος 2000 mm ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Πάχος: | 20mm |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια δωματίων CT της Pet προστατευτικών καλυμμάτων 8mmpb
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευτικό κάλυμμα γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για Pet-CT τις αίθουσες 8mmPb |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
18 γυαλιά 3,69 παραθύρων προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας χιλ. πάχους ακτίνα X ισοδυναμίας μολύβδου Mmpb
| Όνομα προϊόντων: | πάχος 3,69 18 χιλ. γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου mmPb |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 3.69mmPb |
| Πάχος: | 18mm |
Υψηλό γυαλί μολύβδου ακτίνας X αποδοτικότητας 4.4mmpb προστατευτικών καλυμμάτων ανθεκτικό στο γδάρσιμο
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων προστατευτικών καλυμμάτων |
Ιδιαίτερα διαπερατό γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για τα ιατρικά παράθυρα ακτίνας X CT
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |

