Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass radiation shielding ] αγώνας 317 προϊόντα.
Ραδιενέργεια με ακτινοβολία
| Ονομασία προϊόντος: | Προστατευτικό γυαλί μολύβδου ακτίνας X 1200*1500mm μέγεθος με το πλαίσιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ο ΔΡ προστασία CT PET ακτίνας X |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Ακτίνα Χ 15mm Πρωτεύον γυαλί Προστασία 2,6mm Πρωτεύον ισοδύναμο με πλαίσιο
| Ονομασία προϊόντος: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X 2.6mm μόλυβδος ισοδύναμος με το πλαίσιο |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X CT |
| Μορφή: | Κύκλος που προσαρμόζεται τετραγωνικός |
Υψηλής ανθεκτικότητας γυαλί μολύβδου για προστασία από ακτινοβολία με ισοδύναμο μολύβδου 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια CT 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm
| Όνομα προϊόντων: | γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
| Εφαρμογή: | Διαγνωστικά δωμάτια μηχανών ακτίνας X, CT, ECT, PET, CT-Pet, γραμμικός και πυρηνικός άλλα δωμάτια μη |
Διαφορετικές ισοδυναμίες μολύβδου γυαλιού γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ακτινολογίας
| Όνομα προϊόντων: | Προστασία γυαλιού μολύβδου ενάντια στην ακτινοβολία με να απορροφήσει την ενέργεια της ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρήση: | Βιομηχανική των ακτίνων X απεικόνιση σταθμών ασφαλείας αεροδρομίου των ακτίνων X της δέσμης ηλεκτρον |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
μολυβδούχες ισοδυναμίες προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιού ακτίνας X 1.6mm 2.2mm στη ιατρική έρευνα
| Όνομα προϊόντων: | γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ισοδυναμιών προστατευτικών καλυμμάτων μολύβδου 1.6mm 2 |
|---|---|
| Χρήση: | Βιομηχανική των ακτίνων X απεικόνιση σταθμών ασφαλείας αεροδρομίου των ακτίνων X της δέσμης ηλεκτρον |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
2.1mmpb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου 10mm πάχος
| Όνομα προϊόντων: | 2.1mmpb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου 10mm πάχος |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1mmpb |
| Πάχος: | 10mm |
γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια πάχους 20mm για το δωμάτιο ακτίνας X CT
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά CT ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Παράθυρο 8mm δωματίων ακτίνας X CT γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια με το πλαίσιο κραμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 10mm 2.2pbmm για το δωμάτιο 1m*0.8m ακτίνας X
| Όνομα προϊόντων: | γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 10mm 2.2Pbmm 1m*0.8m |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X |
| Εφαρμογή: | Διαγνωστικά δωμάτια μηχανών ακτίνας X, CT, ECT, PET, CT-Pet, γραμμικός και πυρηνικός άλλα δωμάτια μη |

