Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass shielding ] αγώνας 328 προϊόντα.
Τμήμα ακτινοβολίας προστασίας από ακτινοβολία Κεραυνό γυαλί Μέγεθος 800mm * 1200mm Διαφανές
| Ονομασία προϊόντος: | Μέγεθος 800mm*1200mm γυαλιού μολύβδου δωματίων CT διαφανές για την εγκατάσταση προστατευτικών καλυμμ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα 800mm X 1200mm |
| Πάχος: | μέγεθος 15mm |
Προστασία από ακτίνες Χ. Κερί γυαλί ορθογώνιο διαφανές στο δωμάτιο Ct Pet
| Αντανάκλαση: | < 1% |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Απορρόφηση: | >99.9% |
γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 15mm διαφανές για τα δωμάτια ακτίνας X ο ΔΡ δωμάτιο
| Όνομα προϊόντων: | διαφανές γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια προστατευτικών καλυμμάτων πάχους 15mm για το |
|---|---|
| Πάχος: | 15mm |
| Μέγεθος: | 1200mm X 2400mm μέγεθος |
2.1mmpb ισοδύναμο πλαίσιο 10mm προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας γυαλιού μολύβδου μολύβδου πάχος
| Όνομα προϊόντων: | 2.1mmPb ισοδύναμο πλαίσιο 10mm γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια μολύβδου πάχος |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1mmpb |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 800mm X 1000mm/1000mmx1200mm το /1000mm Χ 2000mm |
Ιατρικός μόλυβδος 1200mm*1000mm γυαλί ακτινοβολίας που προστατεύει την προστατευτική ακτίνα X
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια πλαισίων 2mmpb για το CT ακτίνας X ο Δρ Room Preparation
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για το παράθυρο παρατήρησης πορτών μολύβδου |
|---|---|
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X CE 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm με το πλαίσιο
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου 8mm γυαλί μολύβδου 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm των ακτίνων X με το πλαίσιο |
|---|---|
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1mmPb-5mmPb |
| Εφαρμογή: | Διαγνωστικά δωμάτια μηχανών ακτίνας X, CT, ECT, PET, CT-Pet, γραμμικός και πυρηνικός άλλα δωμάτια μη |
15 προστατευτικό κάλυμμα δωματίων CT προστασίας από τη ραδιενέργεια γυαλιού μολύβδου ακτίνας X Mm*1200 Mm*1000 χιλ.
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ακτίνα X, CT |
| Μέγεθος: | 15 mm*1200 mm*1000 χιλ. |
2Pbmm ισοδύναμο μόλυβδου Χ-ακτίνες-μόλυβδος-γυαλί για εξοπλισμό προστασίας από ακτινοβολία
| Τελεία επιφανείας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Γλυκό |
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
γυαλί ακτινοβολίας πάχους 2mm που προστατεύει το διαφανές χρώμα για το εμπόδιο μολύβδου
| Όνομα: | διαφανές γυαλί μολύβδου χρώματος πάχους 2mm για το εμπόδιο μολύβδου |
|---|---|
| Τύπος: | Γυαλί μολύβδου, εμπόδιο μολύβδου |
| Υλικό: | Γυαλί μολύβδου, εμπόδιο υλικό GL ή SS |

