Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 12mm για το παράθυρο παρατήρησης πορτών μολύβδου
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για το παράθυρο παρατήρησης πορτών μολύβδου |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Προσαρμοσμένο δωμάτιο 15mm CT γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια μεγέθους
| Χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Πάχος: | 15mm |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X πυκνά 20mm 1000 * ανθεκτική προστασία ακτινοβολίας 800mm
| Πάχος: | 8/ 10 12/15/18/20 23/25mm |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 1.7/ 2.1/2,6/3,3/3,96/4,4/6.71mmpb |
| Όνομα: | 20mm ανθεκτικό γυαλί μολύβδου προστασίας ακτινοβολίας 1000 * 800mm |
Παχύτερο 30mm της Pet πιστοποιητικό CE γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια CT
| Πάχος: | 30 - 50mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 PC |
| Χρώμα: | Διαφανής |
Χρήση δωματίων CT γυαλιού προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας CE 20mm
| Πάχος: | 20mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανής |
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X, προστασία από τη ραδιενέργεια |
Τυποποιημένο προστατευτικό κάλυμμα γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια μεγέθους 800*900 για το δωμάτιο ακτίνας X
| Όνομα προϊόντων: | Τυποποιημένο προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας γυαλιού μολύβδου μεγέθους 800*900 για το δωμάτιο ακτ |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1mmpb |
| Μέγεθος: | 800mm X 1000mm/1000mmx1200mm το /1000mm Χ 2000mm |
Ακτίνα X προστατευτικών καλυμμάτων τυποποιημένο μέγεθος ακτινοβολίας γυαλιών μολύβδου 96inch Χ 48inch
| Όνομα προϊόντων: | Τυποποιημένο μέγεθος γυαλιού μολύβδου ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας γυαλιού μολύβ |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 4mmPb |
| Μέγεθος: | 800mm X 1000mm/1000mmx1200mm το /1000mm Χ 2000mm |
προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας γυαλιού μολύβδου 1200*1000 1.6mm για το ιατρικό κτίριο γραφείων δωματίων ακτίνας X
| Όνομα προϊόντων: | 1200*1000 προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας γυαλιού μολύβδου για το ιατρικό κτίριο γραφείων δωματίω |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1mmpb |
| Μέγεθος: | 800mm X 1000mm/1000mmx1200mm το /1000mm Χ 2000mm |
4mmpb το γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου έχει τα πλαίσια οράματος
| Όνομα προϊόντων: | Το γυαλί μολύβδου ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου έχει τα πλαίσια οράματος |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 4mmPb |
| Μέγεθος: | 800mm X 1000mm/1000mmx1200mm το /1000mm Χ 2000mm |
4 τετραγωνικό δωμάτιο ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιού προστασίας από τη ραδιενέργεια ισοδυναμίας μολύβδου
| Όνομα προϊόντων: | 4 γυαλί μολύβδου ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας γυαλιού μολύβδου ισοδυναμίας μολύβ |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 4mmPb |
| Μέγεθος: | 800mm X 1000mm/1000mmx1200mm το /1000mm Χ 2000mm |

