Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
Προσωπικό δοσιμετρικό ακτινοβολίας με Bluetooth με ανιχνευτή σπινθηροβολίας και συμπαγές μέγεθος 60*46*20mm
| Εγγενές σφάλμα: | ≤ ±20% |
|---|---|
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
Επαγγελματικό δοσίμετρο ακτινοβολίας με ευαισθησία 11cps/μSv/h και εύρος 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h για την πυρηνική ιατρική
| Ευαισθησία: | 11cps/μSv/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
Ελαφρύ προσωπικό δοσιμετρικό με υψηλή ευαισθησία 11cps/μSv/h, συμπαγές μέγεθος 60*46*20mm και γρήγορο χρόνο απόκρισης <8s
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Εγγενές σφάλμα: | ≤ ±20% |
Φορητό προσωπικό δοσίμετρο με συμπαγές μέγεθος 60*46*20mm και χαμηλό όριο ανίχνευσης 0,01 μSv/h για συνεχή παρακολούθηση ακτίνων άλφα και βήτα
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
|---|---|
| Εγγενές σφάλμα: | ≤ ±20% |
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
Smart Personal Dosimeter with Scintillation Detector, GPS Positioning & Tracking and 0.01 μSv/h to 10 Sv/h Range
| Ευαισθησία: | 11cps/μSv/h |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
Προσωπικό μέτρο ακτινοβολίας με βάση ανιχνευτή σπινθηροβολίας με ευαισθησία 11cps/μSv/h και εύρος από 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
Προσωπικό δοσιμέτρο με ανιχνευτή σπινθηροβολίας και συναγερμό δονήσεων για εύρος 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
Σύνθετο ηλεκτρονικό προσωπικό δοσιμετρικό με ανιχνευτή ταχείας απόκρισης και σπινθηροποίησης 2 δευτερολέπτων για εύρος 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
Προσωπικό Δοσιμέτρο με ανιχνευτή σπιντίλασης για 11cps/μSv/h Sensitivity and 0.01 μSv/h To 10 Sv/h Range
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
| Ευαισθησία: | 11cps/μSv/h |
Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοπροστασίας F18 Θάλαμος Ασφαλείας Προσφέροντας Υψηλή Στεγανότητα για Υποστήριξη Ασφαλών και Πυρηνικών Λειτουργιών
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
|---|---|
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
| Διαρροή: | Ψηλά |

