Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
Jovvi HC 50mmpb θερμό κύτταρο προστασίας από πυρηνικές ακτινοβολίες με 50mmpb ασπίδα μόλυβδου και αερισμό ενεργού άνθρακα σε ανοξείδωτο χάλυβα
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
| Μέθοδος εξαερισμού: | Ενεργός άνθρακας |
Σύστημα Πυρηνικής Προστασίας Ακτινοβολίας με Επίπεδο Προστασίας 50mmPb για Θωράκιση Ακτινοβολίας Γάμμα και Ακτίνων Χ σε Θερμές Κυψέλες που πληροί τα Διεθνή Πρότυπα Ασφαλείας
| Πάχος θωράκισης: | Μεταβλητό (π.χ. 1mm έως 10cm) |
|---|---|
| Συμμόρφωση με την ασφάλεια: | Πληροί τα διεθνή πρότυπα ακτινοασφάλειας |
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
Ιατρικής Βαθμού Θερμή Κυψέλη με Δομή Μόλυβδου & Ανοξείδωτου Χάλυβα
| Μέθοδος εξαερισμού: | Ενεργός άνθρακας |
|---|---|
| Καθαριότητα: | Τάξη ABC |
| Λειτουργία: | Θωράκιση γάμμα και ακτινοβολία ακτίνων Χ |
Πυρηνική ακτινοβολία Θερμών Κυψελών Κατηγορίας Α Σχεδιασμένα για Ασφαλή Αποθήκευση και Επεξεργασία Ραδιενεργών Ουσιών
| Επίπεδο Προστασίας: | 10mmpb 20mmpb 50mmpb |
|---|---|
| Καθαριότητα: | Τάξη ABC |
| Χρώμα: | Ανοξείδωτο χάλυβα |
50mmpb F18 Hot Cell Storage Σχεδιασμένο για Ασφαλή Αποθήκευση με Προστασία από Ακτινοβολία
| Τρόπος εγκατάστασης: | Σταθερά πάνελ, φορετός εξοπλισμός |
|---|---|
| Βαθμός: | ΤΑΞΗ Α |
| Τροφοδοτικό: | 50HZ/10A/220V Με Προστασία Ασφαλείας |
Εξοπλισμός Πυρηνικής Προστασίας από Ακτινοβολία με Ρυθμιζόμενη Μέθοδο Απολύμανσης Όζοντος για Θωράκιση από Ακτινοβολία
| Μέθοδος απολύμανσης: | Υπεριώδη και όζον |
|---|---|
| Δυνατότητα προσαρμογής: | Ρυθμιζόμενοι ιμάντες για ασφαλή εφαρμογή |
| Τύπος προϊόντος: | Γαλβανισμένο Χάλυβα & Φύλλο Μολύβδου |
I131 Ζεστό κύτταρο με ισχύ 50HZ10A220V Προστασία ασφάλειας τροφοδοσίας που παρέχει λύση για ραδιενεργό
| Κατάσταση Αποθήκευσης: | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Βαθμός: | ΤΑΞΗ Α |
| Μοντέλο: | Jovvi-hc-50mmpb |
Ακουστικός και οπτικός συναγερμός επιφανειακό μέτρο μόλυνσης ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας ακριβής μέτρηση ανίχνευση για την βιομηχανική ασφάλεια
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Μακρινό σύστημα ελέγχου: | Ναί |
| Εύρος ρυθμού δόσης: | 10⁻6 Gy/h – 10 Gy/h |
Προστασία από Πυρηνική Ακτινοβολία Θωράκιση Ακτινοβολίας Γάμμα Ακτίνων Χ Συνθήκες Αποθήκευσης Αεριζόμενος Χώρος Θωράκιση
| Τρόπος εγκατάστασης: | Σταθερά πάνελ, φορετός εξοπλισμός |
|---|---|
| Δυνατότητα προσαρμογής: | Ρυθμιζόμενοι ιμάντες για ασφαλή εφαρμογή |
| Πιστοποιήσεις: | Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας |
50mmpb πυρηνική ακτινοβολία θερμό κύτταρο πιστοποιημένο σύμφωνα με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας που παρέχουν ασφαλή και ακτινοβολία υλικό
| Λειτουργία: | Θωράκιση γάμμα και ακτινοβολία ακτίνων Χ |
|---|---|
| Μοντέλο: | Jovvi-hc-50mmpb |
| Κατάσταση Αποθήκευσης: | Ξηρά και αερισμένη θέση |

