Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ advanced nuclear radiation detector ] αγώνας 322 προϊόντα.
Εγγενές σφάλμα ≤ ±20% Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με τύπο ψηφιακής οθόνης LCD που λειτουργεί μεταξύ -20°C και 50°C Συσκευή ανίχνευσης ακτινοβολίας
| Τύπος οθόνης: | Ψηφιακή οθόνη LCD |
|---|---|
| Ενεργειακή Ανάλυση: | ≤9% (για την πηγή Cs-137) |
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
20°C έως 50°C Νιχωτήρας πυρηνικής ακτινοβολίας Μέτρηση ακτίνων Η α ακτίνα ανίχνευσης γ και σκληρή β ακτίνα Κατάλληλη για την παρακολούθηση της βιομηχανικής ασφάλειας
| Εφαρμογή: | Περιβαλλοντική Παρακολούθηση, Πυρηνικές Εγκαταστάσεις, Ιατρική Χρήση |
|---|---|
| Ακτίνες μέτρησης: | Οι α, β, γ και η ακτίνα Χ |
| Απόσταση Επικοινωνίας: | Ανοιχτός χώρος ≥3km |
Προηγμένος ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας για πυρηνική ιατρική
| Υλικό ανιχνευτών: | Si-PM |
|---|---|
| Τρέχων: | 3Α |
| Επίδειξη (LCD): | 19 ίντσες. |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας υψηλής ευαισθησίας με βίντεο παρακολούθησης
| Ταχύτητα μέτρησης ολόκληρου του σώματος (mm/min): | 180--1800 |
|---|---|
| Σκανάριστο οπτικό πεδίο: | 50cm × 195cm |
| Ανάλυση ROI και καμπύλη δυναμικής ανάλυσης ακτινοβολίας: | - Ναι, ναι. |
Ευφυής ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας για νοσοκομειακό βιομηχανικό περιβάλλον
| Τετάρτη: | 220V |
|---|---|
| Ανάλυση ROI και καμπύλη δυναμικής ανάλυσης ακτινοβολίας: | - Ναι, ναι. |
| Σύστημα βιντεοεπαγρύπνησης και αμφίδρομο σύστημα ακουστικού ιντερκόμ: | - Ναι, ναι. |
19 Σκανέρ ολόκληρου του σώματος Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με γρήγορη ταχύτητα 180-1800mm/min
| Επίδειξη (LCD): | 19 ίντσες. |
|---|---|
| Ταχύτητα μέτρησης ολόκληρου του σώματος (mm/min): | 180--1800 |
| Τετάρτη: | 220V |
Κουρητός ανιχνευτής ενέργειας 50 Kev 10 Mev για πυρηνική ακτινοβολία
| εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150 χιλιοστά X 80 χιλιοστά X 30 χιλιοστά |
| Τύπος: | Κρατήρας |
Μικρός Προηγμένος Ανιχνευτής Ακτινοβολίας Σωλήνα Geiger Muller για Ανίχνευση
| Χρόνος φόρτισης: | Ευδιάκριτος και οπτικός |
|---|---|
| Εργαλεία: | geiger μετρητής |
| Οθόνη: | LED, LCD ή ψηφιακή ανάλυση |
USB και Bluetooth ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας προσφέροντας μεγάλη έκταση οθόνης αφής για ακριβή και εύκολη πρόσβαση στα δεδομένα ακτινοβολίας
| Ακτίνα ανίχνευσης: | Ακτίνες Χ, γ και σκληρή β ακτίνα |
|---|---|
| σχετικό έμφυτο λάθος: | ≤ ± 10% (137Cs 1msv/h) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | - 10 oC ~ + 45 oC |
Χειροκίνητος ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με σωλήνα Geiger Muller
| Τύπος: | Κρατήρας |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης: | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας: | Περίπου 100 ώρες |

