Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ advanced nuclear radiation detector ] αγώνας 322 προϊόντα.
Εξοπλισμένος USB & Bluetooth, 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h ανιχνευτής ακτινοβολίας για δοκιμές περιβαλλοντικής ραδιενεργής μόλυνσης
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
|---|---|
| Ακρίβεια: | ±10% |
| Κατηγορία: | Περιβαλλοντική Παρακολούθηση |
Διασύνδεση USB και Bluetooth NRD 100 Αισθητήρας περιβαλλοντικής ραδιενεργής μόλυνσης που παρέχει μέτρηση του επιπέδου ακτινοβολίας για την βιομηχανική ασφάλεια
| Περιοχή ανίχνευσης χεριού: | 200×120 Cm² ×4 |
|---|---|
| Ακτίνα ανίχνευσης: | Ακτίνες Χ, γ και σκληρή β ακτίνα |
| Μοντέλο: | NRD-100 |
Audible And Visual Charging Time Alpha and beta rays Continuous monitoring enhanced by Remote Control System for radiation exposure assessment
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | - 10 oC ~ + 45 oC |
| σχετικό έμφυτο λάθος: | ≤ ± 10% (137Cs 1msv/h) |
Σύνθετο ηλεκτρονικό προσωπικό δοσιμετρικό με ανιχνευτή ταχείας απόκρισης και σπινθηροποίησης 2 δευτερολέπτων για εύρος 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
Προσωπικό Δοσιμέτρο Ακτινοβολίας με ανιχνευτή σπινθηροβολίας και εύρος από 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h με ηχητικό-οπτικό συναγερμό
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
Προσωπικό Δοσιμέτρο με ανιχνευτή σπιντίλασης για 11cps/μSv/h Sensitivity and 0.01 μSv/h To 10 Sv/h Range
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
| Ευαισθησία: | 11cps/μSv/h |
Προσωπικό δοσιμέτρο με ανιχνευτή σπινθηροβολίας και συναγερμό δονήσεων για εύρος 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
Προσωπικό μέτρο ακτινοβολίας με βάση ανιχνευτή σπινθηροβολίας με ευαισθησία 11cps/μSv/h και εύρος από 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
Προηγμένο σύστημα παρακολούθησης πυρηνικού υλικού για 95% σχετική υγρασία περιβάλλοντος
| Συσκευές: | υποστηρικτικό φορτιστή, βαλίτσα/σκουπίδι κ.λπ. |
|---|---|
| Κατάλληλες Περιστάσεις: | αίθουσα επιταχυντή, προστασία του περιβάλλοντος, χημική βιομηχανία, πετρέλαιο, ιατρική περίθαλψη, εμ |
| Εφαρμογή: | Παρακολούθηση και συναγερμός του ρυθμού δόσης της ακτινοβολίας νετρονίων σε γραμμή σε εφαρμογές πυρη |
Προσωπικό δοσιμετρικό ακτινοβολίας με Bluetooth με ανιχνευτή σπινθηροβολίας και συμπαγές μέγεθος 60*46*20mm
| Εγγενές σφάλμα: | ≤ ±20% |
|---|---|
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |

