Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ advanced nuclear radiation detector ] αγώνας 322 προϊόντα.
Παρατηρητής πυρηνικής ακτινοβολίας Geiger με οθόνη LCD
| Μέγεθος: | 150 χιλιοστά X 80 χιλιοστά X 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
| Εργασιακές ώρες: | ≤ 4 ώρες |
Χειροκίνητη συσκευή μέτρησης πυρηνικής ακτινοβολίας Πεδίο ενέργειας 50 Kev 10 Mev
| Χρόνος φόρτισης: | Ευδιάκριτος και οπτικός |
|---|---|
| Ενεργειακή σειρά: | 50 KeV - 10 MeV |
| Εργαλεία: | geiger μετρητής |
Ανθεκτικός φορητός μετρητής Geiger πυρηνικής ακτινοβολίας για βιομηχανική χρήση
| Μέγεθος: | 150 χιλιοστά X 80 χιλιοστά X 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Εργαλεία: | geiger μετρητής |
| Δοσολογικό ρεύμα: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
Συσκευές ανίχνευσης πυρηνικής ακτινοβολίας χειρός τελευταίας τεχνολογίας
| εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Δοσολογικό ρεύμα: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
| Ενεργειακή σειρά: | 50 KeV - 10 MeV |
Ανίχνευση της ραδιενεργής ρύπανσης του περιβάλλοντος και μέτρηση της πυρηνικής ακτινοβολίας
| εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150 χιλιοστά X 80 χιλιοστά X 30 χιλιοστά |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C - 50°C |
Μετρητής Γκάιγκερ πυρηνικής ακτινοβολίας, διακρίσεις γωνίας ≤2,5°, σε αναμονή 4 ημερών και σπιντιλατήρας επικαλυμμένος με ZnS
| Εύρος μέτρησης: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Σχετικό λάθος: | ≤ ±10% |
| Χρόνος απόκρισης: | <16 δευτ |
Τύπος ανιχνευτή σωλήνων Geiger Muller Ακτίνες άλφα και βήτα Συνεχής παρακολούθηση με απόδοση ανίχνευσης α ≥ 30% 239Pu για πυρηνική ασφάλεια
| Θερμοκρασία εργασίας: | - 10 oC ~ + 45 oC |
|---|---|
| Μέθοδος συναγερμού: | Ακουστικός και οπτικός συναγερμός |
| Περιοχή ανίχνευσης χεριού: | 200×120 Cm² ×4 |
Δοσολογία ρεύμα 0.00 έως 10000uSv ανά ώρα Μετρητής επιφανειακής μόλυνσης που προσφέρει ανάλυση τουλάχιστον 0.001 MBq για παρακολούθηση ακτινοβολίας
| Βάρος και μέγεθος: | περίπου 350*250*245 ((mm), περίπου 9,8Kg |
|---|---|
| Σειρά: | 0,01-1000µSv/h |
| Κατώτατο όριο συναγερμών: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (ρυθμιζόμενο) |
Περιοχή δόσης 10−6 Gy h έως 10 Gy h Άλφα και βήτα ακτίνες Συνεχή παρακολούθηση συμπεριλαμβανομένης της ταυτοποίησης νουκλίδων σε 30 δευτερόλεπτα για την παρακολούθηση της ακτινοβολίας
| Σχετικό έμφυτο σφάλμα: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
|---|---|
| τύπος: | Χειροκίνητο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
Αποθήκευση δεδομένων 000 Διάταξη για τη μέτρηση της ραδιενεργής ρύπανσης του περιβάλλοντος Περιοχή ανίχνευσης ακτινοβολίας 0.01-1000μSvh
| Σειρά: | 0,01-1000µSv/h |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |

