Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 12mm 1200 X 800MM αίθουσα 2.1mmpb CT προστασίας ακτίνας X
| Μέγεθος: | 1000* 800mm, 1200* 800mm, 1500* 1000mm |
|---|---|
| Πάχος: | 12mm |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1mmpb |
SGS γυαλιού προστασίας ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας γυαλιού μολύβδου ακτίνας X 50mm PET
| Πάχος: | 50mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 PC |
| Χρώμα: | διαφανής |
Προστασία από τη ραδιενέργεια γυαλιού μολύβδου κύκλων 15mm πάχος
| Όνομα: | Προστατευμένο γυαλί μολύβδου για την εγκατάσταση δωματίων CT/X-ακτίνων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
ακτινοβολία γυαλιού μολύβδου πάχους 12mm που προστατεύει ακτίνα X μεγέθους 1200 * 1000mm την τυποποιημένη
| Όνομα: | πάχος 1200 12mm * γυαλί μολύβδου ακτίνας X μεγέθους 1000mm τυποποιημένο |
|---|---|
| Πάχος: | 12 mm |
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο ακτίνας X, δωμάτιο CT, εργαστήριο της Cath, ο ΔΡ δωμάτιο |
Νοσοκομείο 12mm προστατευτικό κάλυμμα CT αιθουσών ακτίνας X γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Δωμάτιο Τεχνολογίας Τεχνολογίας Τεχνολογίας Τεχνολογίας
| Ονομασία προϊόντος: | Παράθυρο 12mm δωματίων ακτίνας X CT γυαλί μολύβδου με το πλαίσιο κραμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm X 800mm μέγεθος |
| Πάχος: | πάχος 8mm |
8-25mm πάχος προστασία από ακτινοβολία
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφανές |
| Ονομασία του προϊόντος: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια |
1.7mmpb-6.71mmpb Σημείωση ισοδύναμη προστασία από ακτινοβολία
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διαπερατότητα φωτός: | ≥ 90% |
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
Υψηλή διαπερατότητα χαμηλή αντανάκλαση ακτινοβολίας Χ
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Γλυκό |
| Τελεία επιφανείας: | Χωρισμένα |
πιστοποιητικό CE γυαλιού μολύβδου ακτίνας X πάχους 3.3mmpb 15mm
| Όνομα: | Πιστοποιητικό CE γυαλιού μολύβδου ακτίνας X πάχους 15MM |
|---|---|
| Χρήση: | Δωμάτιο ακτίνας X, δωμάτιο CT |
| Μέγεθος: | Από 200*300mm σε 2400*1200mm |

