Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
Υψηλό γυαλί μολύβδου ακτίνας X αποδοτικότητας 4.4mmpb προστατευτικών καλυμμάτων ανθεκτικό στο γδάρσιμο
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων προστατευτικών καλυμμάτων |
γυαλί μολύβδου ακτίνας X πάχους 25mm 6,71 Mmpb 1200mm*1000mm
| Όνομα προϊόντων: | 6.71mmPb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ισοδυναμίας μολύβδου |
|---|---|
| Πάχος: | 25mm |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 6.71mmPb |
1.7mmpb-8mmpb προστασία ακτίνας X γυαλιού μολύβδου με το πλαίσιο
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ακτίνα X, CT |
| Μέγεθος: | 15 mm*1200 mm*1000 χιλ. |
12 mm γυαλί μολύβδου υψηλής αντοχής για προστασία από ακτινοβολία
| Διάρκεια: | Υψηλός |
|---|---|
| Πάχος: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Μετάδοση: | >90% |
Διαφανές γυαλί προστασίας από ακτινοβολία από μόλυβδο Προσαρμοσμένο πάχος 8-25mm
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, κ.λπ. |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια |
| Διαπερατότητα φωτός: | ≥ 90% |
Υψηλή αντοχή Προσαρμοσμένο γυαλί μολύβδου για προστασία από ακτινοβολία για ιατρικές εφαρμογές
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος: | 825mm |
| Χρώμα: | Διαφανές |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια δωματίων CT της Pet προστατευτικών καλυμμάτων 8mmpb
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευτικό κάλυμμα γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για Pet-CT τις αίθουσες 8mmPb |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Προσαρμοσμένο γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια πάχους 25mm 1m X2m για το προστατευτικό κάλυμμα ακτίνας X
| Όνομα προϊόντων: | Προσαρμοσμένο γυαλί μολύβδου μεγέθους με το πάχος 1m 25mm μέγεθος x2m για το προστατευτικό κάλυμμα α |
|---|---|
| Τύπος: | Γυαλί μολύβδου |
| Χρήση: | Δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων δωματίων CT ακτίνας X |
Ραδιογραφικό ≥99,97% Κύπελλο μολύβδου για την προστασία από ακτινοβολία Δάχος 8-25 mm
| Συσκευή: | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, κ.λπ. |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
8-25 mm πάχος προστασίας από ακτινοβολία με μολύβδινο γυαλί για διαφανή και υψηλή διαπερατότητα φωτός
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
| Δάχος: | 825mm |

