Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
6.71mmpb 25mm ανθεκτικό δωμάτιο ακτίνας X ECT γυαλιού μολύβδου προστασίας ακτινοβολίας
| Πάχος: | 8/ 10 12/15/18/20 23/25mm |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 1.7/ 2.1/2,6/3,3/3,96/4,4/6.71mmpb |
| MOQ: | 1 PC |
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X μορφής 2mmpb κύκλων για την πόρτα και το εμπόδιο μολύβδου
| Όνομα: | Γυαλί μολύβδου ακτίνας X μορφής 2mmpb κύκλων για την πόρτα και το εμπόδιο μολύβδου |
|---|---|
| Χρήση: | Παραγωγή του εμποδίου μολύβδου πορτών μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια |
| Μορφή: | Κύκλος, τετράγωνο |
Ιατρική 1.7mmpb-6.71mmpb Προστασία από ακτινοβολία Κεραυνό γυαλί Διαπερατότητα φωτός ≥90%
| Πάχος: | 825mm |
|---|---|
| Συσκευασία: | Δαστική θήκη |
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
Πόρτα 8mm δωματίων ακτίνας X μολύβδου ταλάντευσης 1400 X2100mm πόρτες προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας CT
| Όνομα προϊόντων: | Ιατρική προστατευτική ακτίνας X CT προστασίας από τη ραδιενέργεια πόρτα μολύβδου πορτών ταλαντεμένος |
|---|---|
| Ανοικτό ύφος: | ολίσθηση ή ταλάντευση |
| Ανοίγοντας τρόπος: | Χειρωνακτικός ή αυτόματος |
Γυαλί μολύβδου 2400 X1200mm για το γυαλί προστασίας από τη ραδιενέργεια που προστατεύει διαφανή 2cm
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X |
|---|---|
| Πάχος: | 20mm |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 4.4mmpb |
Σαφής ακτίνα X 200 X 300mm γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71mmpb |
| MOQ: | 1 PC |
Προσαρμοσμένο μέγεθος 8mm γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 1.7mmpb
| Χρώμα: | διαφανής |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X |
| Πάχος: | 8mm |
Προσαρμοσμένο δωμάτιο 15mm CT γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια μεγέθους
| Χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Πάχος: | 15mm |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Ορθογώνιο 1000mm*800mm γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 3mmpb
| Όνομα προϊόντων: | γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 1000mm*800mm 3mmPb |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X |
| Μορφή: | Ορθογώνιο ή προσαρμοσμένος |
Αντανάκλαση 1% Χ-ακτίνες-λίβανο-γυαλί με 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm ισοδύναμο μολύβδου
| Χρώμα: | Διαφανές |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί μολύβδου |
| Τύπος άκρου: | Γλυκό |

