Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
Υψηλή ανθεκτικότητα ακτινοβολία Χ Κεραυνό γυαλί προστασία ακτίνων Χ έως 150KV 40mm πάχος
| Τελεία επιφανείας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Τύπος άκρου: | Γλυκό |
Παχύτερο 30mm της Pet πιστοποιητικό CE γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια CT
| Πάχος: | 30 - 50mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 PC |
| Χρώμα: | Διαφανής |
δωμάτιο CT ισοδυναμίας μολύβδου γυαλιών 4.4pb ακτίνας X μολύβδου πάχους 20mm
| Όνομα προϊόντων: | δωμάτιο CT ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου γυαλιού μολύβδου ακτινοβολίας πάχους 20mm 4.4pb |
|---|---|
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 4.4mmPb |
| Πάχος: | 20 mm |
18 γυαλιά 3,69 παραθύρων προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας χιλ. πάχους ακτίνα X ισοδυναμίας μολύβδου Mmpb
| Όνομα προϊόντων: | πάχος 3,69 18 χιλ. γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X ισοδυναμίας μολύβδου mmPb |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 3.69mmPb |
| Πάχος: | 18mm |
ιατρικό προστατευτικό SGS πορτών μολύβδου ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας 6mm 8mmpb
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευτική πόρτα μολύβδου πορτών CT ακτίνας X πορτών προστασίας από τη ραδιενέργεια |
|---|---|
| Χρήση: | Δωμάτιο ακτίνας X CT |
| Μέγεθος: | 0.9m X 2.1m μέγεθος ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
40mm ακτινοβολία προστατευτικό γυαλί μέγιστη προστασία για την επιχείρησή σας
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Αντανάκλαση: | < 1% |
8mm X Ray Shielding Glass 1.7mmpb-6.71mmpb ισοδύναμο με μόλυβδο διαφανές σχεδιασμό
| Δάχος: | 825mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, κ.λπ. |
Αντι ακτινοβολία 25mm γυαλί 6 Mmpb 1200mm*1000mm προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X πάχους
| Όνομα προϊόντων: | 6.71mmPb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ισοδυναμίας μολύβδου |
|---|---|
| Πάχος: | 25mm |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 6.71mmPb |
Σχήμα ορθογώνου Ακτινοπροστατευτικό γυαλί Διαφανές ακτίνα Χ για την ασφάλεια στην εργασία
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
| Δάχος: | 825mm |
Αρθρογωνικά γυαλιά μολύβδου για προστασία από ακτινοβολία σε βιομηχανικό περιβάλλον εργασίας
| Χρώμα: | Διαφανές |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |

