Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
υψηλή αποδοτικότητα προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιού μολύβδου ακτίνας X πάχους 10mm εξαιρετικά σαφής
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Διαφανής προστασία ακτίνων Χ από γυαλί μολύβδου με λεία άκρη για επιχειρήσεις
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Απορρόφηση: | >99.9% |
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
Ιατρικό τυποποιημένο 15mm πάχος γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτίνας X
| MOQ: | 1 PC |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| PB (λ.): | 99.9% |
Ιατρικό νοσοκομείο Διαφανές γυαλί μολύβδου Προστασία από ακτινοβολία 10 mm πάχος Για το δωμάτιο σκάνερ
| Τελεία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
|---|---|
| βάρος: | 2.5kg/m2 |
| Χρώμα: | Διαφανές |
φύλλο μολύβδου 1M Χ 3M για την ακτίνα X 2mm συσκευές προστασίας από τη ραδιενέργεια φύλλων
| Όνομα: | Προστατευτική οθόνη μολύβδου φύλλων ακτίνας X προστασίας από τη ραδιενέργεια εξοπλισμού |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικά προϊόντα προστασίας από ακτίνες Χ, ιατρικός εξοπλισμός και αξεσουάρ ακτίνων Χ, ιατρικός εξοπ |
| Μέγεθος φύλλου μολύβδου: | 1m*2m/ρολό 1m*3m/ρολό |
το γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 10mm 2.1mmpb προσάρμοσε το ειδικό μέγεθος
| Μέγεθος: | Τυπικό και προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πάχος: | 8mm 25mm |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1.7mmpb σε 6.71mmpb |
150 Kv X Ray Lead Glass Προσαρμοσμένη προστασία από ακτινοβολία
| Διαβίβαση: | > 90% |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| βάρος: | 2.5kg/m2 |
10 χιλιοστόμετρα X Ray Lead Glass Επιφάνεια Φινίρισμα γυαλισμένη αντανάκλαση 1% πάχος 10 χιλιοστά
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Υψηλής ανθεκτικότητας γυαλί μολύβδου για προστασία από ακτινοβολία με ισοδύναμο μολύβδου 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
8-25 mm πάχος Διαφανή οπτικά γυαλιά ακτινοβολία για εξοπλισμό προστασίας από ακτινοβολία
| Thickness: | 8-25mm |
|---|---|
| Durability: | High |
| Size: | Customized |

