Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
Προστατευτικά 1200mm X 2400mm γυαλί προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X με το διαφορετικό πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ιατρικός μόλυβδος 1200mm*1000mm γυαλί ακτινοβολίας που προστατεύει την προστατευτική ακτίνα X
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Γυαλιά παραθύρων προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας μολύβδου συνήθειας εξαιρετικά σαφή για το δωμάτιο CT ακτίνας X
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Υψηλό διαφανές γυαλί προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X 15mm πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλό διαφανές γυαλί μολύβδου 15mm προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας ακτίνας X πάχους |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm X 2000mm μέγεθος |
| Πάχος: | πάχος 15mm |
Μόλυβδος 12mm γυαλί 600 X 900mm ακτινοβολίας προστασίας προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X
| Όνομα: | Γυαλί μολύβδου ακτινοβολίας προστασίας ακτίνας X 600 X 900mm |
|---|---|
| Πάχος: | 12mm, 10mm, 8mm, 15mm, 18mm… |
| Μορφή: | Τετράγωνο, κύκλος, ετερομορφικός |
γυαλί προστασίας από τη ραδιενέργεια 10mm για τις ακτίνες X δωματίων CT της PET
| Όνομα προϊόντων: | γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 10mm για το δωμάτιο Pet-CT CT |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X CT PET |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
Πρωθυλικού γυαλιού Προστασία από ακτίνες Χ προσαρμοσμένα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, στρογγυλό, κλπ. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια |
| Υλικό: | Γυαλί μολύβδου |
Προσαρμοσμένο γυαλιά μέγεθος Zf3 παραθύρων προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας αιθουσών 2.6mmpb CT παχύτερο
| Όνομα: | CT προσαρμοσμένο δωμάτιο παράθυρο γυαλιού μολύβδου ακτίνας X μεγέθους ZF3 παχύτερο |
|---|---|
| Χρήση: | Δωμάτιο CT, πυρηνική βιομηχανία |
| περιβάλλον: | 100KV, 150KV ή άλλα |
Ιατρικό προστατευτικό τυποποιημένο 15mm ακτίνας X γυαλιού προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας πάχος μολύβδου
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
γυαλί προστασίας από τη ραδιενέργεια 25mm για την ακτινολογία παραθύρων CT ως προστασία ιατρικής εξέτασης
| Όνομα προϊόντων: | γυαλί μολύβδου 25mm των ακτίνων X για την ακτινολογία παραθύρων CT ως προστασία ιατρικής εξέτασης |
|---|---|
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71mmpb |
| MOQ: | 5pcs |

