Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
CT γυαλιού απόδειξης ακτίνας X 25mm ο Δρ Room Shielding Radiation Windows
| Όνομα προϊόντων: | Ο ΔΡ παράθυρα CT ακτίνας X γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια ακτινοβολίας προστατευτικ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm X 2000mm/1200mm X 2400mm μέγεθος |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/25mm |
Zf6 γυαλί προστατευτικών καλυμμάτων ακτίνας X μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για τη βιομηχανία καταστροφών
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Κοινά 1000* 800mm, 1200* 800mm, προσαρμοσμένο μέγεθος δέχονται |
|---|---|
| Πάχος: | 40mm |
| MOQ: | 1 PC |
Προσαρμοσμένο X-Ray-Screening-Glass πάχος 10 mm
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
|---|---|
| Δάχος: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Τελεία επιφανείας: | Χωρισμένα |
γυαλί ακτινοβολίας πάχους 2mm που προστατεύει το διαφανές χρώμα για το εμπόδιο μολύβδου
| Όνομα: | διαφανές γυαλί μολύβδου χρώματος πάχους 2mm για το εμπόδιο μολύβδου |
|---|---|
| Τύπος: | Γυαλί μολύβδου, εμπόδιο μολύβδου |
| Υλικό: | Γυαλί μολύβδου, εμπόδιο υλικό GL ή SS |
Μόλυβδος 10mm προστατευτικά προστατευμένα εξαρτήματα γυαλιού προστασίας από τη ραδιενέργεια
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευτικά προστατευμένα εξαρτήματα γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2mmPb-8mmPb |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Δωμάτιο 10mm CT γυαλί προστασίας από τη ραδιενέργεια για την παρατήρηση γιατρών
| Όνομα προϊόντων: | διαφανές ιατρικό των ακτίνων X γυαλί μολύβδου CT MRI νοσοκομείων για το δωμάτιο CT για την παρατήρησ |
|---|---|
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X ανίχνευσης CT |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³ |
εγκατάσταση δωματίων CT ακτίνας X γυαλιού προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας πάχους 1.7mmpb 8mm
| Όνομα προϊόντων: | Γυαλί μολύβδου 8mm εγκατάσταση δωματίων CT ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων πάχους 1.7mmPb |
|---|---|
| Λειτουργία: | Εγκατάσταση μολύβδου δωματίων CT ακτίνας X |
| Πεπρωμένο: | 4.1g/cm ³ |
Δωμάτιο 99,994% CT μέγεθος συνήθειας γυαλιού προστασίας ακτίνας X
| Όνομα: | Γυαλί μολύβδου |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφάνεια |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Διαφανές γυαλί προστασίας από την ακτινοβολία με ισοδύναμο μόλυβδου 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Radiographic Quality: | ≥99.97% |
|---|---|
| Product Name: | Radiation Protection Lead Glass |
| Lead Equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
1mmpb γυαλί προστατευτικών καλυμμάτων μολύβδου με το παράθυρο παρατήρησης για το νοσοκομείο
| Όνομα προϊόντων: | cristal precios plomado με το γυαλί προστατευτικών καλυμμάτων μολύβδου παραθύρων παρατήρησης για το |
|---|---|
| Χρήση: | των ακτίνων X βιομηχανική των ακτίνων X απεικόνιση σταθμών της δέσμης ηλεκτρονίων συγκολλήσεων που π |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1mmPb-5mmPb |

