Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
Μέγιστη προστασία Γυαλιά προστασίας από ακτίνες Χ προσαρμοσμένο ισοδύναμο μολύβδου 1.7mmpb-6.71mmpb
| Size: | Customized |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Case |
| Light Transmittance: | ≥90% |
1000 X 800mm μόλυβδος 2.1mmpb προστασίας ακτίνας X γυαλιού προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας
| Μέγεθος: | 1000* 800mm |
|---|---|
| Πάχος: | 10mm |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1 |
Ακριβής διάγνωση Χ-ακτινογραφία γυαλί με ομαλή άκρη τύπου σε διαφανή
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Γλυκό |
| Τελεία επιφανείας: | Χωρισμένα |
Πρωθυλικός προστατευτικός γυαλί ακτινοβολίας ακτινοβολίας X Αντανάκλαση 1% για ενισχυμένη προστασία
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
|---|---|
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Διαφανές προστατευτικό γυαλί ακτίνων Χ απορρόφηση 99,9%
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
|---|---|
| Αντανάκλαση: | < 1% |
| Χρώμα: | Διαφανές |
ευθυγραμμισμένο προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας συρόμενων πορτών CT 4mm 2100mm PET μόλυβδος
| Όνομα προϊόντων: | Το δωμάτιο CT ακτίνας X προστάτευσε την πόρτα μολύβδου |
|---|---|
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας συν το φύλλο μολύβδου |
| Χρήση: | Δωμάτιο ακτίνας X CT, CT PET |
12 mm ορθογώνιο προστατευτικό γυαλί υψηλή αντοχή
| Διαπερατότητα φωτός: | ≥ 90% |
|---|---|
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
| Εφαρμογή: | Ιατρικός, βιομηχανικός, κ.λπ. |
8mmpb μόλυβδος πορτών προστασίας από τη ραδιενέργεια δωματίων CT που ευθυγραμμίζεται ολίσθηση για την ιατρική ακτινογραφία
| Όνομα προϊόντων: | Το δωμάτιο CT ακτίνας X προστάτευσε την πόρτα μολύβδου |
|---|---|
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας συν το φύλλο μολύβδου |
| Χρήση: | Δωμάτιο ακτίνας X CT, CT PET |
Γυαλιά παραθύρων προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας προστασίας ακτίνας X ZF3 20mm 1000mm X1500mm
| Όνομα προϊόντων: | ZF3 φύλλο γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια για το προστατευτικό κάλυμμα δωματίων CT α |
|---|---|
| Πάχος: | 10mm, 12mm, 15mm, 20mm |
| Μέγεθος: | 1200mm X 1500mm, 1000mm X 1500mm, 2000mm X 2400mm μέγεθος |
ανθεκτικός μόλυβδος ακτινοβολίας γυαλιού απόδειξης ακτίνας X 600mm*800mm
| Όνομα προϊόντων: | Δωμάτιο μεγέθους 3f*2f CT/PET γυαλιού προστασίας ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαγνωστικά δωμάτια μηχανών ακτίνας X, CT, ECT, PET, CT-Pet, γραμμικός και πυρηνικός άλλα δωμάτια μη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 0.2m*0.3m-2.4m*1.2m |

