Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
Γυαλιά προστασίας ακτίνας X CE 0.5mmpb 0.35mmpb με την πλευρά προστατευτική
| Όνομα: | 0.5mmpb + γυαλιά ακτίνας X 0.35mmpb |
|---|---|
| Στοιχείο: | ακτινοβολία ακτίνων X |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 0.25~0.50mmPb |
Φύλλο 2mm μολύβδου ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια 3mm για τις συσκευές δωματίων CT ακτίνας X
| Όνομα: | Φύλλο 2mm 3mm μολύβδου για τις συσκευές προστασίας από τη ραδιενέργεια δωματίων CT ακτίνας X |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Προστατευτικά προϊόντα ιατρικός-ακτίνων, ιατρικοί εξοπλισμοί & ακτίνας X Εξαρτήματα, ιατρικοί εξ |
| Μέγεθος του φύλλου μολύβδου: | 1m*2m/roll 1m*3m/roll |
Κινητό εμπόδιο μολύβδου ακτίνας X προστασίας από τη ραδιενέργεια φύλλων 2mmpb ενιαίο με το γυαλί
| Όνομα: | 2mmpb ενιαίο εμπόδιο μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια φύλλων με το γυαλί |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Xray/CT εξαρτήματα εγκαταστάσεων |
| Προστατευτικός τύπος οθόνης μολύβδου: | με το ορατό ορατό παράθυρο του /without παραθύρων |
ποδιές φύλλων μολύβδου ακτίνας X 0.5mmpb προστασίας από τη ραδιενέργεια 1M 2M για την προστασία από τη ραδιενέργεια
| Όνομα του υφάσματος: | κοστούμια του /glasses/cloth/lead ποδιών μολύβδου |
|---|---|
| Μέγεθος φύλλου μολύβδου: | 1m*2m/ρολό 1m*3m/ρολό |
| Χρήση: | Εξαρτήματα εγκατάστασης ακτίνων Χ/CT |
Οθόνη 2mmpb 900mm 1800mm προστασίας ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας για το δωμάτιο CT ακτίνας X
| Όνομα: | Οθόνη 2mmpb 900mm 1800mm προστασίας ακτίνας X ακτινοβολίας για το δωμάτιο ακτίνα X-CT |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Προστατευτικά προϊόντα ιατρικός-ακτίνων, ιατρικοί εξοπλισμοί & ακτίνας X Εξαρτήματα, ιατρικοί εξ |
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 1mmpb 2mmpb |
0.3mmpb ενδύματα ποδιών μολύβδου ακτίνας X προστασίας από τη ραδιενέργεια
| Όνομα του υφάσματος: | 0.5mmpb ενδύματα ποδιών μολύβδου ακτίνας X προστασίας από τη ραδιενέργεια |
|---|---|
| Χρήση: | Xray/CT εξαρτήματα εγκαταστάσεων |
| Τύπος ποδιών μολύβδου: | 0.5mmpb softy |
3.96mmpb προστατευμένο γυαλί προστασίας από τη ραδιενέργεια παραθύρων με τα πλαίσια
| Τόπος καταγωγής: | ΠΕΚΙΝΟ, ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος/μέγιστο 1200mm X 2400mm |
| Δάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
συσκευές οθόνης προστασίας ακτίνας X ακτινοβολίας 1mmpb 900mm 1800mm στην ακτινολογία
| Όνομα: | Ακτινοπροστασία Προϊόντα Προστασίας από ακτίνες Χ Προστατευτική οθόνη |
|---|---|
| Ιδιότητες: | Ιατρικά προϊόντα προστασίας από ακτίνες Χ, ιατρικός εξοπλισμός και αξεσουάρ ακτίνων Χ, ιατρικός εξοπ |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 1mmb 2mmb |
Ομαλή επιφάνεια 2mm φύλλα μολύβδου για το προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας
| Βάρος: | 22 κιλά/τεμ |
|---|---|
| Σκόνη ή όχι: | Όχι σε σκόνη |
| Υλικό: | 404 |
GMP Standard Synthesis Hot Cell for Radiopharmaceutical Production with Lead Equivalent Shielding and Stainless Steel Structure
| Καθαριότητα: | Κατηγορία ABC |
|---|---|
| Ισοδύναμος μολύβδου: | 10mmpb 20mmpb 50mmpb 100mmpb |
| Υλικό: | Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα, τούβλα μολύβδου |

