Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
12mmpb Zf3 Πρωτεύον ακτινοβολητικό γυαλί Προστασία από ακτινοβολία
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
|---|---|
| Μέγεθος: | Μέγεθος 1m x 2m ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
2Pbmm ισοδύναμο μόλυβδου ακτινογραφικό γυαλί για ακριβή ανίχνευση
| Χρώμα: | Διαφανές |
|---|---|
| Προστασία από ακτίνες Χ: | Μέχρι 150KV |
| Υλικό: | Γυαλί μολύβδου |
γυαλί προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας CT ακτίνας X 12mm 1200mm X1000mm
| Όνομα προϊόντων: | γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια CT ακτίνας X 12mm 1200mm X1000mm |
|---|---|
| Πάχος: | 12 mm |
| Μέγεθος: | 1200mm X 1000mm |
Εξατομικεύσιμο γυαλί προστασίας ακτίνας X ακτινοβολίας ανθεκτικό στο δωμάτιο ακτίνας X δωματίων CT
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων ακτίνας X |
Διαφανές ακτινοβολικό γυαλί υψηλή αντοχή 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Διαπερατότητα φωτός: | ≥ 90% |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, κ.λπ. |
1000mm X 600mm ποδιά μολύβδου ακτίνας X προστασίας από τη ραδιενέργεια και περιλαίμιο 2mmpb θυροειδή
| Όνομα του υφάσματος: | κοστούμια του /glasses/cloth/lead ποδιών μολύβδου |
|---|---|
| Χρήση: | Εξαρτήματα εγκατάστασης ακτίνων Χ/CT |
| Ισοδύναμο μολύβδου φύλλου μολύβδου: | 2mmb 3mmb 4mmb-10mmb |
ποδιά μολύβδου 4mmpb 1000mm με SGS Accrssories προστασίας από τη ραδιενέργεια ανίχνευσης CT περιλαίμιων θυροειδή
| Όνομα του υφάσματος: | κοστούμια του /glasses/cloth/lead ποδιών μολύβδου |
|---|---|
| Χρήση: | Εξαρτήματα εγκατάστασης ακτίνων Χ/CT |
| Ισοδύναμο μολύβδου φύλλου μολύβδου: | 2mmb 3mmb 4mmb-10mmb |
SGS προστατευτικών καλυμμάτων πορτών RF προστασίας από τη ραδιενέργεια μολύβδου ακτίνας X 5mmpb 6mmpb
| Όνομα προϊόντων: | Το δωμάτιο CT ακτίνας X προστάτευσε την πόρτα μολύβδου |
|---|---|
| Υλικό: | γαλβανισμένος χάλυβας |
| Χρήση: | Δωμάτιο ακτίνας X CT, CT PET |
ποδιές μολύβδου 0.3mmpb 10mmpb για το προστατευτικό περιλαίμιο ακτίνας X προστασίας από τη ραδιενέργεια
| Όνομα του υφάσματος: | κοστούμια του /glasses/cloth/lead ποδιών μολύβδου |
|---|---|
| Χρήση: | Εξαρτήματα εγκατάστασης ακτίνων Χ/CT |
| Ισοδύναμο μολύβδου φύλλου μολύβδου: | 2mmb 3mmb 4mmb-10mmb |
Επιστημονικά πειράματα Βασικά ακτινοβολικά γυάλινα γυάλινα διαφανή
| Material: | Lead Glass |
|---|---|
| Thickness: | 8-25mm |
| Size: | Customized |

