Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ lead glass for x ray room ] αγώνας 256 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια πάχους για το δωμάτιο CT
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια πάχους 20mm για το δωμάτιο ακτίνας X CT
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά CT ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2400 X 1200mm διαφανές προστατευτικό κάλυμμα γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια μεγέθους
| Πάχος: | 10mm |
|---|---|
| Αντίτιμο μολύβδου: | 2.1mmpb |
| Λειτουργία: | Προστασία ακτίνας X, βιομηχανία καταστροφών |
Τμήμα ακτινοβολίας προστασίας από ακτινοβολία Κεραυνό γυαλί Μέγεθος 800mm * 1200mm Διαφανές
| Ονομασία προϊόντος: | Μέγεθος 800mm*1200mm γυαλιού μολύβδου δωματίων CT διαφανές για την εγκατάσταση προστατευτικών καλυμμ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα 800mm X 1200mm |
| Πάχος: | μέγεθος 15mm |
Προσαρμοσμένο μέγεθος 800mm*1200mm γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια CT δωμάτιο διαφανές
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
τετράγωνο ακτίνας X δωματίων CT γυαλιού μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 825mm
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
| Αντίτιμο μολύβδου: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71mmpb |
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια προστατευτικών καλυμμάτων 8mm 10mm 12mm 15mm 20mm
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
προστασία από τη ραδιενέργεια γυαλιού μολύβδου 12mm/2.5mmpb διαφανής
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
1.7mmpb γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 8mm 10mm 15mm που προσαρμόζεται στην πόρτα ακτίνας X
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ορθογώνια ακτινοβολία ακτίνων Χ 150kv
| βάρος: | 2.5kg/m2 |
|---|---|
| Ισοδύναμο μολύβδου: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
| Δάχος: | 8mm/10mm/12mm/40mm |

