Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
Χρόνος απόκρισης μικρότερος από 16 δευτερόλεπτα εύρος δοκιμής του αναλυτή ραδιενεργής ρύπανσης περιβάλλοντος 5Ci συν ιδανικό για τη συμμόρφωση με την πυρηνική ασφάλεια
| Χρόνος απόκρισης: | <16 δευτ |
|---|---|
| Εύρος δοκιμής: | ≥5Ci |
| Όνομα προϊόντος: | Μετρητής δραστηριότητας/Βαθμονομητής δόσης |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας 67Ga που προσφέρει ανάλυση 0,001 MBq ή υψηλότερη και εγγενές σφάλμα εντός 20 τοις εκατό για ακριβή μέτρηση
| Τύπος ανιχνευτή: | 99mTc,131I,67Ga,201T1 |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | <16 δευτ |
| Όνομα προϊόντος: | Μετρητής δραστηριότητας/Βαθμονομητής δόσης |
Περιοχή δοκιμής μεγαλύτερη ή ίση με 5Ci Μετρητής επιφανειακής μόλυνσης ακριβής ανάλυση μεγαλύτερη ή ίση με 0,001 MBq ανίχνευση 0,01 μCi
| Εύρος δοκιμής: | ≥5Ci |
|---|---|
| Ψήφισμα: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Όνομα προϊόντος: | Μετρητής δραστηριότητας/Βαθμονομητής δόσης |
Προσωπικό Δοσιμέτρο Ακτινοβολίας με ανιχνευτή σπινθηροβολίας και εύρος από 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h με ηχητικό-οπτικό συναγερμό
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
Προσωπικό δοσιμετρικό ακτινοβολίας με Bluetooth με ανιχνευτή σπινθηροβολίας και συμπαγές μέγεθος 60*46*20mm
| Εγγενές σφάλμα: | ≤ ±20% |
|---|---|
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
Επαγγελματικό δοσίμετρο ακτινοβολίας με ευαισθησία 11cps/μSv/h και εύρος 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h για την πυρηνική ιατρική
| Ευαισθησία: | 11cps/μSv/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
Ελαφρύ προσωπικό δοσιμετρικό με υψηλή ευαισθησία 11cps/μSv/h, συμπαγές μέγεθος 60*46*20mm και γρήγορο χρόνο απόκρισης <8s
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Εγγενές σφάλμα: | ≤ ±20% |
Φορητό προσωπικό δοσίμετρο με συμπαγές μέγεθος 60*46*20mm και χαμηλό όριο ανίχνευσης 0,01 μSv/h για συνεχή παρακολούθηση ακτίνων άλφα και βήτα
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
|---|---|
| Εγγενές σφάλμα: | ≤ ±20% |
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
Smart Personal Dosimeter with Scintillation Detector, GPS Positioning & Tracking and 0.01 μSv/h to 10 Sv/h Range
| Ευαισθησία: | 11cps/μSv/h |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
Προσωπικό μέτρο ακτινοβολίας με βάση ανιχνευτή σπινθηροβολίας με ευαισθησία 11cps/μSv/h και εύρος από 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |

