Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
Ανταπόκριση ενέργειας 40KeV 1.5MeV Νιχωτήρας πυρηνικής ακτινοβολίας USB Bluetooth Διασύνδεση Κινέζικη Αγγλική γλώσσα Σχεδιασμένο για ανίχνευση ακτινοβολίας
| Εξουσία: | 600W |
|---|---|
| Αποθήκευση δεδομένων: | Ναί |
| Διαστάσεις: | 150 χιλιοστά X 70 χιλιοστά X 30 χιλιοστά |
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C έως 50°C Μεγάλο μέγεθος οθόνη αφής σχεδιασμένη για εξωτερικούς χώρους και απόδοση σε ακραίες συνθήκες
| Διασύνδεση: | USB και Bluetooth |
|---|---|
| Αποθήκευση δεδομένων: | Ναί |
| Αξεσουάρ: | υποστηρικτικό φορτιστή, βαλίτσα/σκουπίδι κ.λπ. |
Μετρητής επιφανειακής μόλυνσης με διεπαφή USB και Bluetooth που διαθέτει σύστημα τηλεχειρισμού για την παρακολούθηση της καθαριότητας των επιφανειών
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 20 Ημέρες |
|---|---|
| Ρεύμα: | 3Α |
| μέγεθος: | 120*65*25mm |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας 40KeV 1.5MeV με σύστημα τηλεχειρισμού Ιδανικό για περιβάλλον λειτουργίας 10 oC 45 oC
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| μέγεθος: | 120*65*25mm |
| Διασύνδεση: | USB και Bluetooth |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με διεπαφή USB και Bluetooth, συμπεριλαμβανομένου συστήματος τηλεχειρισμού και 20 ημερών διάρκεια ζωής μπαταρίας για ανίχνευση
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 20 Ημέρες |
|---|---|
| μέγεθος: | 120*65*25mm |
| Μακρινό σύστημα ελέγχου: | Ναί |
Μετρητής μόλυνσης επιφανείας Bluetooth εξοπλισμένος με σύστημα τηλεχειρισμού που εξασφαλίζει την ανίχνευση μόλυνσης κατά τις τακτικές επιθεωρήσεις
| Διασύνδεση: | USB Bluetooth |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 50°C |
| Αξεσουάρ: | υποστηρικτικό φορτιστή, βαλίτσα/σκουπίδι κ.λπ. |
Εξοπλισμός Παρακολούθησης Περιβαλλοντικής Ραδιενεργού Μόλυνσης 600 Watt για Συμμόρφωση με Κανονισμούς
| Εύρος ανίχνευσης: | 0,01-1000 MSv/h |
|---|---|
| Διασύνδεση: | USB και Bluetooth |
| Τύπος: | Φορητό |
Σύστημα Τηλεχειρισμού για την Παρακολούθηση Περιβαλλοντικής Ραδιενεργού Μόλυνσης για Βιομηχανική Ασφάλεια
| Τύπος: | Φορητό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 50°C |
| Αποθήκευση δεδομένων: | Ναί |
Ηλεκτρονικές συσκευές ανίχνευσης
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης: | Ευδιάκριτος και οπτικός |
| Πεδίο μέτρησης: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
10 ºC 45 ºC Ανιχνευτής Περιβαλλοντικής Ραδιενεργού Μόλυνσης για την Προστασία του Περιβάλλοντος
| Power: | 600W |
|---|---|
| Protection Level: | IP65 |
| Additional Features: | Data Logging, USB Connectivity |

