Όλα τα Προϊόντα
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
Προσωπικό δοσιμέτρο με ανιχνευτή σπινθηροβολίας και συναγερμό δονήσεων για εύρος 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
| Μέγεθος: | 60*46*20mm |
Σύνθετο ηλεκτρονικό προσωπικό δοσιμετρικό με ανιχνευτή ταχείας απόκρισης και σπινθηροποίησης 2 δευτερολέπτων για εύρος 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h
| Όνομα προϊόντος: | Προσωπικό δοσίμετρο |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης: | <8 δευτ |
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
Προσωπικό Δοσιμέτρο με ανιχνευτή σπιντίλασης για 11cps/μSv/h Sensitivity and 0.01 μSv/h To 10 Sv/h Range
| Τύπος ανιχνευτή: | ανιχνευτής σπινθηρισμού |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 μSv/h έως 10 Sv/h |
| Ευαισθησία: | 11cps/μSv/h |
Ακουστικός και οπτικός συναγερμός επιφανειακό μέτρο μόλυνσης ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας ακριβής μέτρηση ανίχνευση για την βιομηχανική ασφάλεια
| Όνομα προϊόντος: | Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Μακρινό σύστημα ελέγχου: | Ναί |
| Εύρος ρυθμού δόσης: | 10⁻6 Gy/h – 10 Gy/h |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με οθόνη αφής LCD, ανιχνεύει ακτίνες γάμμα και σκληρή βήτα, με βαθμολογία ισχύος 600W
| Ακτίνα ανίχνευσης: | Ακτίνες Χ, γ και σκληρή β ακτίνα |
|---|---|
| Τρομάζω: | Ακουστικό και Οπτικό |
| Σχετικό έμφυτο σφάλμα: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
Ηχητικός και οπτικός συναγερμός ανιχνευτής ακτίνων Χ, ανιχνεύει περιβαλλοντική ραδιενεργή μόλυνση και εκδίδει προειδοποιήσεις κινδύνου ακτινοβολίας
| Βάρος εξοπλισμού: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας με επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου, 3A ρεύμα λειτουργίας, για δοκιμές ακτινοβολίας και αξιολόγηση κινδύνου
| Λειτουργία εμφάνισης: | Εικονική οθόνη υγρού κρύσταλλου |
|---|---|
| ρεύμα: | 3Α |
| Εξουσία: | 600W |
Ανιχνευτής επιφανειακής μόλυνσης 3A με ηχητικούς και οπτικούς συναγερμούς, υψηλής ακρίβειας για επιτήρηση βιομηχανικής ασφάλειας
| Σχετικό έμφυτο σφάλμα: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διασύνδεση: | USB και Bluetooth |
α Τύπος ακτίνων Μεγάλο μέγεθος οθόνη αφής λύση παρακολούθησης περιβάλλοντος που επιτρέπει την παρακολούθηση των επιπέδων ακτινοβολίας και ρύπανσης
| Ψήφισμα: | ≤3,5% (Cs-137@662keV) |
|---|---|
| Εύρος δοκιμής: | ≥5Ci |
| Χρόνος φόρτισης: | Ακουστικό και Οπτικό |
Ανιχνευτής πυρηνικής ακτινοβολίας 600W με εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -20°C έως 50°C και εκτεταμένη διάρκεια ζωής μπαταρίας 20 ημερών για ανίχνευση
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Μακρινό σύστημα ελέγχου: | Ναί |
| μέγεθος: | 120*65*25mm |

