Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
SGS προστατευτικών καλυμμάτων πορτών RF προστασίας από τη ραδιενέργεια μολύβδου ακτίνας X 5mmpb 6mmpb
| Όνομα προϊόντων: | Το δωμάτιο CT ακτίνας X προστάτευσε την πόρτα μολύβδου |
|---|---|
| Υλικό: | γαλβανισμένος χάλυβας |
| Χρήση: | Δωμάτιο ακτίνας X CT, CT PET |
γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια πάχους 20mm για το δωμάτιο ακτίνας X CT
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά CT ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
υψηλή αποδοτικότητα προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιού μολύβδου ακτίνας X πάχους 10mm εξαιρετικά σαφής
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Μη συμμαχικός χαλκός 300mm ασπίδων σωλήνων οδηγών κυμάτων ορείχαλκου
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εξοπλισμός προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Χρήση: | νοσοκομείο |
| Πλεονέκτημα: | Υψηλός - ποιότητα |
προστασία από τη ραδιενέργεια γυαλιού μολύβδου 12mm/2.5mmpb διαφανής
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Προσαρμοσμένο μέγεθος γυαλιού μολύβδου ακτίνας X διαφάνειας επίπεδο 0.5mm
| Όνομα: | Γυαλί μολύβδου |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφάνεια |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Ιματισμός υφάσματος 1070MM ηλεκτρικά αγώγιμος
| Όνομα: | Αγώγιμο ύφασμα |
|---|---|
| Πεδιάδα του αγώγιμου υφάσματος: | PW LX FG |
| Μέγεθος του αγώγιμου υφάσματος: | πλάτος: μήκος 1070/1080/1100mm: 30m/roll |
γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια 1.7mmpb 8mm στο διαφορετικό αντίτιμο μολύβδου
| Όνομα προϊόντων: | Μολυβδούχα γυαλιά ακτίνας X προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Customized/1200mm Χ 2400mm |
| Πάχος: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
8mmpb μόλυβδος πορτών προστασίας από τη ραδιενέργεια δωματίων CT που ευθυγραμμίζεται ολίσθηση για την ιατρική ακτινογραφία
| Όνομα προϊόντων: | Το δωμάτιο CT ακτίνας X προστάτευσε την πόρτα μολύβδου |
|---|---|
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας συν το φύλλο μολύβδου |
| Χρήση: | Δωμάτιο ακτίνας X CT, CT PET |
Περασμένος κλωστή ορείχαλκος σωλήνας κυματοδηγού για το δωμάτιο Mri/το δωμάτιο EMC Emi
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | σήμα προστατευτικών καλυμμάτων |

