Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Προστατευμένος μόλυβδος πορτών πλαισίων ορείχαλκου MRI RF για το γραφείο 1.2m X 2.1m πλέγματος καλωδίων προστασίας από τη ραδιενέργεια
| Όνομα προϊόντων: | MRI RF Shieded Doors Wood and Brass Frame Wire Mesh Doors 1,2mx 2,1m |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαίσιο από χαλκό, ορείχαλκο |
| Μέγεθος πόρτας: | 1,2mx2,1m |
προστατευμένη περίφραξη αιθουσών RF υλικών EMC προστασίας πορτών 10MHz Mri RF
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα προστατευτικών καλυμμάτων RF για το προστατευμένο δωμάτιο, το απόθεμα EMC δάχτυλων EMI/emf το |
|---|---|
| Απόδοση προστατευτικών καλυμμάτων: | 10MHz~1GHz συναντούν 100dB |
| Εφαρμογή: | Θάλαμος ραδιοσυχνοτήτων/Κιβώτιο ραδιοσυχνοτήτων, Θωρακισμένες πόρτες, θωράκιση RF MRI |
προστατευμένη RF πόρτα Mri 1.2m*2.1m με τον αφρό θορύβου
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θάλαμος ραδιοσυχνοτήτων/Κιβώτιο ραδιοσυχνοτήτων, Θωρακισμένες πόρτες, θωράκιση RF MRI |
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα θαλάμου EMC, πόρτα MRI |
99.95% μαγνητική 50m ταινία χαλκού μήκους αγώγιμη συγκολλητική για την προστασία της Emi
| Όνομα προϊόντων: | 99.95% μαγνητική αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού για την προστασία της EMI |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινη αγνότητα 99,99% χαλκού |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμα ή μη αγώγιμα |
διπλάσιο ταινιών χαλκού 99,95 0.15mm 50m μαγνητικό αγώγιμο συγκολλητικό που πλαισιώνεται
| Όνομα προϊόντων: | 0.15mm πάχους καθαρή ταινία χαλκού χαλκού αγώγιμη συγκολλητική |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινη αγνότητα 99,99% χαλκού |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμα ή μη αγώγιμα |
Ηλεκτρικό εμπορευματοκιβωτίων αλουμίνιο παραθύρων σπιτιών προστατευμένο RF και ξύλινος
| Ανοικτό ύφος: | σταθερός |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Μαγνητική οθόνη |
| Υλικό: | χαλκός |
Πλαισιωμένο διπλάσιο σήμα ταινιών χαλκού 2.5CM 25M με συγκόλληση ηλεκτροστατικό
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη συγκολλητική χαλκού ταινιών ηλεκτρική εμποδίων προστασία της EMI σημάτων ηλεκτροστατική |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | Πάχος 0,1mm |
Υψηλή ασπίδα αεραγωγός μέλιτος 300 × 300 mm για εξαερισμό αίθουσας MRI / RF
| Υλικό: | Χάλυβα από χαλύβδινο, χαλκό, αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα: | Κηρήθρα |
| Συσκευές: | με/χωρίς πλαίσιο |
Ορατά προστατευμένα RF παράθυρα 1200*900 χιλ. γυαλιού και πόρτα σπηλιών 1500*1200*400 RF
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός, χαλκός, ξύλο |
| Λειτουργία: | έλεγχος εντόμων, ιατρικό προστατευτικό κάλυμμα |
Ιατρική πόρτα 1.2m X 2.1m προστατευτικών καλυμμάτων νοσοκομείων RF Mri
| Όνομα προϊόντων: | Το RF προστάτευσε τις ιατρικές πόρτες 1.2m X 2.1m νοσοκομείων πόρτα προστατευτικών καλυμμάτων Mri RF |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένος, σύμφωνα με τον πελάτη, 2.1m X 1.2m, 1.2x2.1M (ανοίγοντας μέγεθος πορτών) |
| Απόδοση προστατευτικών καλυμμάτων: | 10MHz~1GHz συναντούν 100dB |

