Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Προστατευμένο μέγεθος 1.5m*1.2m πλαισίων κραμάτων αργιλίου παραθύρων κατασκευής νοσοκομείων RF
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένα RF παράθυρα |
|---|---|
| Δομή: | το κοίλο μετριασμένο γυαλί πλέγμα ορείχαλκου γυαλιού χρωμάτισε το Μαύρο |
| Απόδοση προστατευτικών καλυμμάτων: | 10MHz-130MHz συναντούν 100dB |
1200 * προστατευμένες RF πόρτες 2100mm Mri για το μαγνητικό πεδίο
| Όνομα προϊόντων: | προστατευτικό κάλυμμα πορτών RF 1200 * 2100mm MRI RF για το μαγνητικό πεδίο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI, δωμάτιο RF |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Πλαίσιο ορείχαλκου, φύλλο αλουμινίου χαλκού, λευκός αλεξίπυρος πίνακας |
Ελαστική επιφάνεια Τελείωση χαλκού ταινία με διερχόμενες προσκόλληση απαιτήσεις
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένος αποδεκτός |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Μέχρι 120°C |
| Ευελιξία: | Ελαστικός |
1.2m X 2.1m τυποποιημένες προστατευμένες RF πόρτες μεγέθους για το μαγνητικό δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων
| Όνομα προϊόντων: | 1.2m X 2.1m τυποποιημένες προστατευμένες RF πόρτες μεγέθους για το μαγνητικό δωμάτιο προστατευτικών |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Μαγνητικό δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων |
χειρωνακτικό προστατευτικό κάλυμμα νοσοκομείων ταλάντευσης πορτών Mri RF μεγέθους 1.2m*2.1m με 100db
| Όνομα προϊόντων: | χειρωνακτική πόρτα προστατευτικών καλυμμάτων MRI RF νοσοκομείων ταλάντευσης μεγέθους 1.2m*2.1m με 10 |
|---|---|
| εφαρμογή: | Νοσοκομείο |
| Υλικό: | Φύλλα αλουμινίου χαλκού που προστατεύουν τα υλικά |
1.5m X 1.2m προστατευμένο πλαίσιο κραμάτων Al προστατευτικών καλυμμάτων παραθύρων RF 100dB η Emi
| Όνομα προϊόντων: | Πλαίσιο 1.5m X 1.2m κραμάτων Al προστατευμένα RF παράθυρα βάρους MRI δικτύου 60kg |
|---|---|
| Μέγεθος παραθύρων: | 1.5m X 1.2m |
| Υλικό: | Πλέγμα ορείχαλκου, κοίλο γυαλί, φύλλο αλουμινίου χαλκού |
0.15mm κυλημένη υψηλή αγνότητα φύλλων προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων Mri |
|---|---|
| Υλικό: | Καθαρός κόκκινος χαλκός |
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
ταινία χαλκού 50mm 0.1mm κολλώδης πίσω αγώγιμη συγκολλητική για το δωμάτιο MRI
| Χρώμα: | Κόκκινο χρώμα χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος: | 50mm |
| Μήκος: | 50m/ρολό |
διπλή πλαισιωμένη ταινία προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού 0.1mm RF με την αγώγιμη κόλλα
| Όνομα προϊόντων: | 0,1mm Πάχος 50mm Πλάτος 50m Μήκος αγώγιμη αυτοκόλλητη ταινία χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αίθουσα θωράκισης RF |
| Πάχος: | 0.1mm |
50M 5CM υψηλής θερμοκρασίας αγώγιμη ταινιών MRI λουρίδα χαλκού δωματίων αυτοκόλλητη
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλής θερμοκρασίας αγώγιμη κολλητική ταινία χαλκού διπλής πλευρικής θωράκισης |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | Πάχος 0,06mm |

