Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Ηλεκτρομαγνητική κλειδαριά Προσαρμοσμένο χρώμα Λευκή πόρτα προστασίας RF για το δωμάτιο μηχανών MRI
| Materials: | Brass Frame,copper Foil,white Fireproof Board + Threshold |
|---|---|
| Opening Pattern: | Customized |
| Shielding Performance: | 80dB/90dB/100dB/120dB |
Ακάλυπτες πόρτες με λευκό φινίρισμα για δωμάτια MRI
| Shielding Performance: | 80dB/90dB/100dB/120dB |
|---|---|
| Materials: | Brass Frame,copper Foil,white Fireproof Board + Threshold |
| Keyword: | Mri Room Door |
1500MM X 1200MM πλαίσιο κραμάτων Al προστατευτικών καλυμμάτων γυαλιών RF παραθύρων προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας RF
| Όνομα προϊόντων: | Πλαίσιο 1.5m X 1.2m κραμάτων Al προστατευμένα RF παράθυρα βάρους MRI δικτύου 60kg |
|---|---|
| Μέγεθος παραθύρων: | 1.5m X 1.2m |
| Υλικό: | Πλέγμα ορείχαλκου, κοίλο γυαλί, φύλλο αλουμινίου χαλκού |
Ηλεκτρολυτικό αυτοκόλλητο φύλλο αλουμινίου προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού για το κλουβί RF
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρολυτικά αυτοκόλλητα φύλλα φύλλων αλουμινίου χαλκού που προστατεύουν για το κλουβί RF |
|---|---|
| Πάχος: | 20μm150μm |
| Πλάτος: | 0,6 -- 1.5m ειδικό μπορεί να προσαρμοστεί 1320mm |
Φύλλο αλουμινίου κλουβιών του Faraday οθόνης ταινιών προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού MRI ΕΔ 1370mm
| Υλικό: | 99,9% χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικό κάλυμμα MRI RF |
| Πλάτος: | 1370 χλστ |
Εμιδική ταινία μεταλλικής αγωγιμότητας για προστασία από EMI Διπλής όψης ταινία συμμαγής EMI
| Adhesive Side: | Double-sided |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Surface Finish: | Smooth |
10MHz προστατευμένο RF Inlay χαλκού νοσοκομείων προστατευτικών καλυμμάτων Mri πορτών
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένη RF inlay χαλκού νοσοκομείων προστατευτικών καλυμμάτων πορτών MRI πόρτα προστατευτικών |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαίσιο από χαλκό, ορείχαλκο |
| Μέγεθος πόρτας: | πλάτος Χ 1.2m ύψος 2.1m |
1.8 X 2.1m προστατευμένες RF πόρτες για το δωμάτιο Mri κλουβιών του Faraday που προστατεύει τον υλικό χαλκό
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτες RF Shieded εσωτερικές με το υλικό MRI δωμάτιο χαλκού για το νοσοκομείο |
|---|---|
| Υλικό: | Επιτροπή φύλλων αλουμινίου χαλκού, πλαίσιο ορείχαλκου για την πόρτα |
| Μέγεθος πόρτας: | 1.2m X 2.1m και 1.8m X 2.1m |
cOem γραφείου πορτών πλέγματος μετάλλων πορτών προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας 130MHz 110dB EMC
| Όνομα προϊόντων: | Βοηθητικές πόρτες χαλκού RF Shieded δωματίων EMC MRI με την άνοιξη βηρυλλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Επιτροπή φύλλων αλουμινίου χαλκού, πλαίσιο ορείχαλκου |
| Μέγεθος πόρτας: | 1.2m X 2.1m ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
Προστατευμένο μέγεθος 1.2m X 2.1m συνήθειας πορτών πλαισίων ορείχαλκου Mri RF με την τρύπα
| Όνομα προϊόντων: | Προσαρμοσμένο πλαίσιο μέγεθος 1.2m X 2.1m ορείχαλκου πορτών προστατευτικών καλυμμάτων MRI RF με την |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο χαλκού |
| Εφαρμογή: | Πόρτες προστατευτικών καλυμμάτων, δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων RF MRI |

