Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Χειρωνακτική πόρτα 1.2m*2.1m Mri υλικό προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού για την κατασκευή δωματίων Mri
| Χαρακτηριστικά της πόρτας MRI: | Πλαίσιο ορείχαλκου + φύλλο αλουμινίου χαλκού + λευκοί αλεξίπυροι πίνακας + κατώτατο όριο |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός ορείχαλκου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος αποδεκτός |
2.1 X 1.2m προστατευμένο RF προστατευτικό κάλυμμα 1GHz δωματίων Mri πορτών χειρωνακτικό εξωτερικό και σωστό
| Όνομα προϊόντων: | Δωμάτιο 2.1m X 1.2m MRI χειρωνακτικές εξωτερικές και σωστές προστατευμένες RF πόρτες |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI, δωμάτιο RF |
1200*2100 χιλιοστών Ασφαλιστική πόρτα για κατασκευή δωματίου MRI / RF
| Υλικό: | Τεχνουργήματα από χαλκό |
|---|---|
| χρώμα: | Λευκό |
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI |
50m μήκος ομαλή επιφάνεια αγωγός χαλκού ταινία
| Specificaton: | Customized Acceptable |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Temperature Resistance: | Up To 120°C |
Δωμάτιο 1.2m X 0.9m MRI υλικό προστατευτικών καλυμμάτων πορτών προστασίας από τη ραδιενέργεια
| Χαρακτηριστικά της πόρτας MRI: | Πλαίσιο ορείχαλκου + φύλλο αλουμινίου χαλκού + λευκοί αλεξίπυροι πίνακας + κατώτατο όριο |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός ορείχαλκου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος αποδεκτός |
Ταλάντευσης και ολίσθησης πόρτες Mri προστατευμένες RF με το προσαρμοσμένο μέγεθος
| Υλικά: | Πλαίσιο ορείχαλκου + φύλλο αλουμινίου χαλκού + λευκοί αλεξίπυροι πίνακας + κατώτατο όριο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η πόρτα προστατευτικών καλυμμάτων MRI RF ταλάντευσης και ολίσθησης για το δωμάτιο MRI RF με το μέγεθ |
| Ανοικτό ύφος: | Χειρωνακτικός ή αυτόματος |
προστατευμένο εγχειρίδιο πορτών 2.1m RF
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτικές διπλές 2.1m δωματίων MRI προστατευμένες RF πόρτες ύψους περιφράξεων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI RF |
| Characterastics: | Πλαίσιο ορείχαλκου + φύλλο αλουμινίου χαλκού + λευκοί αλεξίπυροι πίνακας + κατώτατο όριο |
Πυρηνικό μαγνητικό δωμάτιο προστατευμένο πόρτα 100dB Mri πορτών αιθουσών προστατευμένο RF
| Όνομα προϊόντων: | Πυρηνικές μαγνητικές προσαρμοσμένες δωμάτιο προστατευμένες RF πόρτες μεγέθους MRI |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Πλαίσιο ορείχαλκου, φύλλο αλουμινίου χαλκού, λευκός αλεξίπυρος πίνακας |
| Μέγεθος: | 1.2*2.1m και προσαρμοσμένος |
100db προστατευμένη RF πόρτα για τα δωμάτια πυρηνικής μαγνητικής αντήχησης Mri
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένες RF πόρτες για τα δωμάτια πυρηνικής μαγνητικής αντήχησης MRI |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Πλαίσιο ορείχαλκου, φύλλο αλουμινίου χαλκού, λευκός αλεξίπυρος πίνακας |
| Μέγεθος: | Πρότυπα 1.2*2.1m |
100db παχύτερες προστατευμένες RF πόρτες για τα δωμάτια Mri
| Όνομα προϊόντων: | 100db παχύτερη προστατευμένη RF πόρτα MRI για τα δωμάτια Mri |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Πλαίσιο ορείχαλκου, φύλλο αλουμινίου χαλκού, ξύλινη δομή |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 1.2*2.1m |

