Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Μορφωματικό φύλλο αλουμινίου χαλκού RF ηλεκτρολυτικό 70um που προστατεύει το πυρηνικό μαγνητικό κλουβί
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό φύλλο αλουμινίου χαλκού RF ηλεκτρολυτικό που προστατεύει το πυρηνικό μαγνητικό κλουβί |
|---|---|
| MOQ: | 200kg |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής θερμοκρασίας επιμήκυνση, λεπτή και ομοιόμορφη δομή κρυστάλλου |
Προστατευμένο RF προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού RA 20um κλουβιών για το δωμάτιο Mri
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένο RF προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού RA κλουβιών για το δωμάτιο Mri |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτική στη θερμότητα, υψηλή μηχανική, υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, προστατευτικό κάλυμμα RF |
| Προστατευμένη συχνότητα: | >100db στη ζώνη 10MHz-130MHz |
Μορφωματικό προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού RF Mri ΕΔ για το μαγνητικό κλουβί
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό RF MRI ΕΔ προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού χαλκού για το μαγνητικό κλουβί |
|---|---|
| MOQ: | 250kg |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής θερμοκρασίας επιμήκυνση και εύκολος χειρισμός |
η εγκατάσταση κλουβιών ταινιών RF προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.07mm
| Όνομα προϊόντων: | Εγκατάσταση κλουβιών ταινιών RF προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited |
|---|---|
| Προστατευμένη συχνότητα: | >100db στη ζώνη 10MHz-130MHz |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
Ηλεκτρολυτικό προστατευτικό κάλυμμα EMC Emi 0.105mm φύλλων αλουμινίου χαλκού πάχος για το δωμάτιο Mri
| Όνομα προϊόντων: | ηλεκτρολυτικό προστατευτικό κάλυμμα EMC EMI φύλλων αλουμινίου χαλκού πάχους 0.105mm που προστατεύει |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
Ηλεκτρολυτική αγώγιμη στέγη οικοδόμησης κλουβιών προστατευτικών καλυμμάτων RF φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Ρόλος της ταινίας 0.1mm προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού στέγη οικοδόμησης κλουβιώ |
|---|---|
| Πάχος: | 20μm150μm |
| Υλικό: | Καθαρό κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
Ηλεκτρολυτικό φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει το φύλλο 0.1mm 1320mm στο κλουβί RF
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρολυτικό φύλλο προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.1mm 1320mm για το κλουβί RF |
|---|---|
| Πάχος: | 25μ-200μ |
| Πλάτος: | 0,6 -- 1.5m ειδικό μπορεί να προσαρμοστεί 1320mm |
προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.1mm ηλεκτρολυτικό για την προστασία της Emi δωματίων MRI
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Χρήση: | Κλουβί του Faraday, εγκατάσταση δωματίων MRI |
Ηλεκτρολυτικό φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει 3 Oz 1320mm RF την εγκατάσταση κλουβιών
| Όνομα προϊόντων: | Ρόλος της ταινίας 0.1mm προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού στέγη οικοδόμησης κλουβιώ |
|---|---|
| Πάχος: | 20μm150μm |
| Πλάτος: | 0,6 -- 1.5m ειδικό μπορεί να προσαρμοστεί 1320mm |
Η Emi κύλησε το φύλλο αλουμινίου χαλκού 0.1mm που προστατεύει την υψηλή αγνότητα
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού Electrodeposited που προστατεύει το ρόλο φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους 13 |
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |

