Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Εξαιρετική επίπεδεια Κοντά στο 100% Κάλυψη από χαλκό με πάχος 0,008 mm 0,42 mm
| Copper type: | ED Copper Foil For PCB, Li-ion Battery, MRI Room |
|---|---|
| Flatness: | Good Flatness Close To 100%, Without Stress Or Others That Can Influence The Production |
| Characteristics: | High Temperature Elongation, Fine And Uniform Crystal Structure |
Ανθεκτικό φύλλο χαλκού Δυνατότητα προστασίας 0,008 mm 0,42 mm Κατόπιν αιτήματος μήκος και βάρος της τροχιάς
| Application: | Transformer, PCB, Battery, Precision Electronics, Electrical Appliances, Medical Equipment... |
|---|---|
| Cut roll width: | Customized |
| Product Name: | ED Copper Foil |
2oz Sgs ταινιών προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού της Emi φύλλα
| Όνομα προϊόντων: | ταινία αλουμινόχαρτου |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
| Αλουμινόχαρτο ED: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
προστατευτικό κάλυμμα κλουβιών RF του Faraday οθόνης πλέγματος προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.105mm ΕΔ
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Αλουμινόχαρτο ED: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
| Πάχος φύλλου χαλκού RA: | 0,1 0,15 mm 0,2 mm |
δωμάτιο της EMI προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού RA 0.15mm 600mm εξαιρετικά λεπτό
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Πάχος φύλλου χαλκού RA: | 0,1 0,15 mm 0,2 mm |
| Προστατευμένη συχνότητα: | >100db στη ζώνη 10MHz-130MHz |
προστατευμένο κλουβί δωμάτιο προστατευτικών καλυμμάτων RF φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους ΕΔ 1320mm
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού RA: | 0,1 0.15mm 0.2mm |
| Προστατευμένη συχνότητα: | >100db στη ζώνη 10MHz-130MHz |
0.07mm κυλημένη ανοπτημένη ασπίδα προστατευτικών καλυμμάτων EMC EMI RF φύλλων αλουμινίου χαλκού για το δωμάτιο MRI
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Χρήση: | Κλουβί του Faraday, εγκατάσταση δωματίων MRI |
Πρου4ποτεθειμένο ηλεκτρόδιο φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει το πάχος 12901370mm 0.175mm πλάτος
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Χρήση: | Κλουβί του Faraday, εγκατάσταση δωματίων MRI |
ΕΔ κλουβί 1320mm φύλλων RF προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 0,1 χιλ. πλάτος
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου χαλκού RA: | 300mm 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
Τα κράματα 3OZ 102 λεπταίνουν τα φύλλα φύλλων αλουμινίου χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού για το λεκιασμένο ρόλο φύλλων γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | πάχος 1320mm 0.1mm προστατευμένα πλάτος φύλλα αλουμινίου χαλκού για το δωμάτιο MRI RF |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | πάχος πάχους 3oz 0.1mm |

