Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Ηλεκτρολυτική αγώγιμη κόλλα ταινιών προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.105mm RF για το κλουβί RF
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
|---|---|
| πάχος φύλλου χαλκού ED: | 0,07mm 0,105mm 0,14mm |
| Χρήση: | Εγκατάσταση δωματίου MRI κλουβί RF |
Όλοι ταξινομούν το μη συμμαχικό υλικό φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει πυρηνικό μαγνητικό
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | μη συμμαχικός |
| Υλικό: | Χαλκός |
προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους 3oz 1320mm αγώγιμο για το κλουβί RF
| Πάχος: | 3oz |
|---|---|
| Πλάτος: | 1320mm |
| Εφαρμογή: | Προστατευτικό κάλυμμα MRI RF |
φύλλο αλουμινίου χαλκού 2oz Electrodeposited που προστατεύει το πλάτος 1320mm καθαρό
| Υλικό: | Κόκκινος χαλκός |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Πάχος: | 3oz 0,105mm |
Μαγνητική υψηλή επίδοση φύλλων προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού κλουβιών του Faraday
| mqq: | 200kg |
|---|---|
| πάχος: | 0.1mm |
| κράμα ή όχι: | μη συμμαχικός |
Με συγκόλληση φύλλο αλουμινίου χαλκού της Emi που προστατεύει 0.1mm
| mqq: | 200kg |
|---|---|
| πάχος: | 0.1mm |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
3oz προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού κλουβιών πάχους RF με τη υψηλή επίδοση
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Σπείρα |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
φύλλο αλουμινίου χαλκού 0.175mm κόκκινο Electroplcated για τη λουρίδα ρόλων προστατευτικών καλυμμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκινη λουρίδα ρόλων προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού Electroplcated που χρησιμοπ |
|---|---|
| Πάχος: | πάχος 0.175mm |
| Εφαρμογή: | Προστατευτικό κάλυμμα κλουβιών του Faraday |
προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού φύλλων μετάλλων κλουβιών 4oz 0.14mm Faraday
| Όνομα προϊόντων: | προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού φύλλων μετάλλων κλουβιών 4oz 0.14mm Faraday |
|---|---|
| πάχος: | 4oz 0.14mm |
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
Του Faraday παχύ προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου 4oz χαλκού κλουβιών καθαρό αγώγιμο
| Όνομα προϊόντων: | Παχύ καθαρό προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού κλουβιών 4oz του Faraday αγώγιμο |
|---|---|
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση |
| MOQ: | 200 - 250kg |

