Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Μονωμένο η Emi φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει το πλάτος 600mm για το ραδιο κλουβί Freqency
| Όνομα προϊόντων: | ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
| Υλικό: | χαλκός |
Φύλλο αλουμινίου χαλκού 110 κραμάτων MRI που προστατεύει την αγώγιμη ταινία 1320MM Electrodeposited
| Υλικό: | Χαλκός |
|---|---|
| Πλάτος: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
| πάχος φύλλου χαλκού ED: | 0,07mm 0,105mm 0,14mm |
προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.07mm αγώγιμο
| Υλικό: | Φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος: | 1295mm 1285mm 1290mm |
| Πάχος: | 0,07 χλστ |
προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού 5oz 1370mm
| Υλικό: | Φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικό κάλυμμα MRI RF |
| Πλάτος: | 1370 χλστ |
με συγκόλληση ταινία 960g προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.105mm 3oz Emi ανά τετρ.μέτρο
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων Mri |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
Το ηλεκτρόδιο πρου4πέθεσε το καθαρό φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει το πάχος 12901370mm 0.175mm πλάτος
| Υλικό: | χαλκός |
|---|---|
| πάχος: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Χρήση: | Κλουβί του Faraday, δωμάτιο MRI |
Φύλλο αλουμινίου χαλκού φύλλων 3oz ρόλων λουρίδων που προστατεύει το πάχος 0.1mm για το κλουβί του Faraday
| Όνομα προϊόντων: | Πάχος φύλλων 3oz 0.1mm ρόλων λουρίδων φύλλων αλουμινίου χαλκού για το κλουβί του Faraday |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο χάλκινο χρώμα |
| Πάχος: | πάχος 3oz 0.1mm ή άλλο πάχος |
3oz προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited πάχους για το δωμάτιο κλουβιών Mri RF
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού Electrodeposited |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός |
| Πάχος: | 0.1mm |
Προστασία της Emi ταινιών προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ 2oz 0.07mm 1295mm
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Αλουμινόχαρτο ED: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
| πάχος φύλλου χαλκού ED: | 0,07mm 0,105mm 0,14mm |
Φύλλο αλουμινίου χαλκού RA 300MM 600MM ΕΔ που προστατεύει το κλουβί φύλλων RF χαλκού 0,1 χιλ.
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλου χαλκού RA: | 300mm 600mm |
| Αλουμινόχαρτο ED: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |

