Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
φύλλο αλουμινίου χαλκού 0.07mm που προστατεύει το καυτό φύλλο αλουμινίου σφράγισης για υψηλό εκτατό αιθουσών RF
| Όνομα προϊόντων: | ρόλος προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού πάχους RF 0.07mm για την αίθουσα MRI RF |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος χάλκινος |
| Πάχος: | 2oz (0.07mm) πάχος |
φύλλο 1290mm ρόλων προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 1oz 2oz πλάτος για την εγκατάσταση δωματίων MRI
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο 1290mm ρόλων προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 1oz 2oz πλάτος για την εγκατάσ |
|---|---|
| Πάχος: | πάχος 1oz 2oz |
| Εφαρμογή: | Προστατευτικό κάλυμμα κλουβιών του Faraday |
Φύλλο αλουμινίου χαλκού EMC Emi Electrodeposited που προστατεύει το πλάτος 1370mm
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού EMC Emi Electrodeposited |
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
Η Emi 0.1mm ταινία 1320mm προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού ευρέως κυλά τον κ. Shielding
| Όνομα προϊόντων: | Η ταινία 1320 προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού της Emi ευρέως κυλά τον Κ. προστατε |
|---|---|
| Ευρέως: | 1320 |
| Υλικό: | Χαλκός καθαρός |
Δωμάτιο 99,99% Mri RF καθαρό φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει το πάχος 0.1mm
| Όνομα προϊόντων: | 3oz προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited πάχους για το δωμάτιο κλουβιών M |
|---|---|
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός 99,99% |
| Πάχος: | Πάχος 0,1mm |
Το εμπόδιο ρίζας κύλησε το ανοπτημένο φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει το πάχος 600mm 0.2mm πλάτος
| Όνομα προϊόντων: | Το εμπόδιο ρίζας που κυλήθηκε ανόπτησε το πάχος 600mm 0.2mm προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm |
| Πλάτος: | 600mm |
Αγώγιμο φύλλο αλουμινίου χαλκού κλουβιών RF που προστατεύει 4 Oz 0.14mm 1320mm το πλάτος
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί 4 Oz 0.14mm RF αγώγιμο προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους 1320mm |
|---|---|
| Πάχος: | 4oz 0.14mm |
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
Καθαρό φύλλο αλουμινίου χαλκού Electrodeposited που προστατεύει το πλάτος 1320mm
| Όνομα προϊόντων: | προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited πλάτους 1320mm |
|---|---|
| Συσκευασία: | ξύλινη περίπτωση |
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
8 προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited μικρού για το δωμάτιο Mri κλουβιών RF
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited για το δωμάτιο mri κλουβιών RF |
|---|---|
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
| Πάχος: | μετρητής 8 μικρού σε 0.5mm |
Προστασία από χαλκό με πάχος 0,008 mm 0,42 mm
| Product Name: | ED Copper Foil |
|---|---|
| Copper content: | ≥ 99.9% |
| Copper type: | ED Copper Foil For PCB, Li-ion Battery, MRI Room |

