Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Προστατευτικό κάλυμμα 3oz 1320mm Electrodeposited φύλλων αλουμινίου χαλκού αποθεμάτων
| Πάχος: | 3oz 0,105mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
| MOQ: | 200kg |
2 Oz 1290mm αγώγιμη λουρίδα χαλκού Electrodeposited προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
|---|---|
| Πάχος: | 2oz 0.07mm |
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
Λουρίδα προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού αιθουσών 3oz 1320mm Mri
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
|---|---|
| Χρώμα: | Χαλκός |
| Πλάτος: | 1320mm |
Απόθεμα προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited 3oz αγώγιμο
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
|---|---|
| Πάχος: | 3oz |
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
Το ανοπτημένο προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού κύλησε καθαρό 99,99% 0.105mm λεπτό αγώγιμο
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός - το φύλλο αλουμινίου ποιοτικού χαλκού ανόπτησε κυλημένο καθαρό 99,99% λεπτό αγώγιμο |
|---|---|
| Ευρέως: | 1290 |
| Υλικό: | Χαλκός καθαρός |
Electrodeposited 2 Oz φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει το πλάτος 1295mm
| Εφαρμογή: | Πρόγραμμα προστατευτικών καλυμμάτων MRI RF, κλουβί του Faraday |
|---|---|
| Πάχος: | 2oz |
| Πλάτος: | 1385mm |
Φύλλο αλουμινίου χαλκού Rfi εγκατάστασης Mri RF που προστατεύει το πλάτος 4oz 1320mm
| Υλικό: | Κόκκινος χαλκός |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Πάχος: | 4oz |
προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους ΕΔ 2oz 1285mm αγώγιμο
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
|---|---|
| Πάχος: | 2oz 0.07mm |
| Πλάτος: | 1285mm, 1290mm, 1295mm |
6oz φύλλο αλουμινίου χαλκού που προστατεύει το κύριο υλικό για την εγκατάσταση δωματίων Mri
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Υλικό: | Χαλκός |
ρόλος προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού πάχους ΕΔ 3oz 0.105mm για την εγκατάσταση δωματίων Mri RF
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής θερμοκρασίας επιμήκυνση, λεπτή και ομοιόμορφη δομή κρυστάλλου |
| Χρήση: | μετασχηματιστής, PCB, μπαταρία, ηλεκτρονική ακρίβειας, ηλεκτρικές συσκευές, ιατρικός εξοπλισμός… |

