Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
4oz πάχος 0.14mm σπείρα μορφής ρόλων φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Εφαρμογή: | Κλουβί αιθουσών RF Mri |
|---|---|
| Υλικό: | Καθαρό φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Αγνότητα: | 99.9% |
Η Emi Rfi Mri προστάτευσε το καθαρό φύλλο αλουμινίου 600mm χαλκού πλάτος για το κλουβί RF
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένα φύλλα αλουμινίου 600mm χαλκού της EMI RFI MRI πλάτος για το κλουβί RF |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
| Υλικά: | 99.99% χάλκινος |
Προστατεύοντας το ηλεκτρολυτικό φύλλο αλουμινίου 0.105mm χαλκού 3 Oz πάχος
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρολυτικό φύλλο αλουμινίου 0.105mm χαλκού (3oz) πάχος |
|---|---|
| Πλάτος: | 1320mm |
| Υλικό: | Κόκκινος χαλκός |
το πλάτος 250mm κύλησε το ανοπτημένο φύλλο αλουμινίου 0.15mm πάχος 99,9% χαλκού καθαρό
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 50mm600mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κυλημένος ανοπτημένος ρόλος 600mm πλάτος 0.15mm πάχος 99,9% φύλλων αλουμινίου χαλκού καθαρός χαλκός |
| Υλικό: | Κόκκινος καθαρός χαλκός |
Προστατευμένο φύλλο αλουμινίου 5oz χαλκού πρώτης ύλης ΕΔ αγώγιμο
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Υλικό: | χαλκός |
Κυλημένο φύλλο αλουμινίου 99,99% χαλκού καθαρός χαλκός για τα προγράμματα προστατευτικών καλυμμάτων (εγκατάσταση κλουβιών MRI Room/RF)
| εφαρμογή: | Προγράμματα προστατευτικών καλυμμάτων (κλουβί MRI room/RF) |
|---|---|
| Υλικό: | κόκκινος χαλκός |
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
Κυλημένη ταινία Emi φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους 600/800mm που προστατεύει το EMC RF
| Υλικό: | Χαλκός |
|---|---|
| Χρήση: | Κλουβί του Faraday, εγκατάσταση δωματίων MRI |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Σπείρα χαλκού |
Ολοκληρωμένο φύλλο αλουμινίου χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων πορτών πυρηνικό μαγνητικό στο δωμάτιο Mri RF
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Υλικό: | Χαλκός |
Η μορφή ρόλων προστάτευσε το εξαιρετικά λεπτό φύλλο αλουμινίου χαλκού για την εγκατάσταση του δωματίου Mri RF
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
|---|---|
| Χρήση: | Κατασκευή διακοσμήσεων βιομηχανίας |
| Περιεκτικότητα σε χαλκό: | ≥ 99,9% |
Αποτελεσματικά φύλλα 0.42mm φύλλων αλουμινίου χαλκού πρώτης ύλης προστατευτικών καλυμμάτων για την εγκατάσταση δωματίων Mri
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Υλικό: | χαλκός |

