Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
προστατευτικό κάλυμμα σπειρών EMC Emi RF φύλλων χαλκού 0.07mm στον ενισχυμένο τοίχο
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Χρήση: | Κλουβί του Faraday, εγκατάσταση δωματίων MRI |
Πάχος 0.07mm ρόλων 2oz φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited
| Όνομα προϊόντων: | Πάχος ρόλων 2oz φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited (0.07mm) |
|---|---|
| Πλάτος: | 1290 |
| Υλικό: | 99% καθαρός χαλκός |
ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.1mm συγκολλητική για το προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας χαλκού RF
| Όνομα προϊόντων: | ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.1mm αγώγιμη για το προστατευτικό κάλυμμα ακτινοβολίας χαλκού RF |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | Πάχος 0,1mm |
αυτοκόλλητο φύλλο αλουμινίου χαλκού πλάτους 150mm για την εγκατάσταση προστατευτικών καλυμμάτων Mri RF
| Όνομα προϊόντων: | Ταινίες φύλλων αλουμινίου χαλκού με το πλάτος 150mm για την εγκατάσταση προστατευτικών καλυμμάτων MR |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμη συγκολλητική ή κανονική κόλλα |
Προστατευμένο υλικό φύλλο αλουμινίου προστατευτικών καλυμμάτων των ΕΔ καθαρό 6oz αγώγιμο για το δωμάτιο Mri RF
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Μορφή: | Σπείρα |
| Βαθμός: | Καθαρός χαλκός |
χαλκός Emi 0.2mm που προστατεύει την υψηλή αγνότητα ρόλων φύλλων
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων Mri |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
Μη συμμαχική χαλκού προστατευτικών καλυμμάτων δομή κρυστάλλου ταινιών ομοιόμορφη
| Όνομα προϊόντων: | Βαρύ πάχος 0.2mm υλικά υλικά προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων φύλλων αλουμινίου χαλκού κλουβιών RF |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | μη συμμαχικός |
| Χρήση: | Κατασκευή προστατευτικών καλυμμάτων διακοσμήσεων βιομηχανίας |
Ανθεκτική στη θερμότητα λάμποντας ταινία Emi φύλλων αλουμινίου χαλκού που προστατεύει με την κόλλα
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός στη θερμότητα, αδιάβροχος, αντιστατικός |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Συγκολλητική πλευρά: | Ενιαίος που πλαισιώνεται |
Προστατευμένες RF πόρτες φύλλων αλουμινίου χαλκού πλαισίων ορείχαλκου για το δωμάτιο Mri νοσοκομείων
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού πλαισίων ορείχαλκου πορτών προστατευτικών καλυμμάτων Mri RF για το δωμάτιο ν |
|---|---|
| Υλικό: | Προστατευμένος χαλκός που καλύπτεται με το πλαίσιο ορείχαλκου |
| εφαρμογή: | Εγκατάσταση θωράκισης δωματίου MRI RF |
Δωμάτιο εξοπλισμού Mri προστατευτικών καλυμμάτων της Γερμανίας με την εγκατάσταση κλουβιών επιτροπής RF φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Δωμάτιο εξοπλισμού Mri προστατευτικών καλυμμάτων της Γερμανίας με την εγκατάσταση κλουβιών επιτροπής |
|---|---|
| Στοιχεία προϊόντων: | Επιτροπή χαλκού, πόρτα MRI, παράθυρο MRI, φίλτρα, κηρήθρες, και άλλες |
| Συσκευασία: | στο κομμάτι και σε ξύλινη περίπτωση που συσκευάζεται |

