Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Inlay χαλκού ταλάντευση πλαισίων ορείχαλκου πορτών προστασίας από τη ραδιενέργεια προστατευτικών καλυμμάτων για το δωμάτιο Mri
| Όνομα προϊόντων: | Προστατευμένη RF Inlay χαλκού πορτών πόρτα ταλάντευσης πλαισίων ορείχαλκου προστατευτικών καλυμμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Εσωτερικό πιάτο χαλκού, εξωτερική επιτροπή Al, πλαίσιο ορείχαλκου |
| Μέγεθος πόρτας: | 1.2m X 2.2m μέγεθος |
Πόρτες προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας κλουβιών του Faraday φύλλων αλουμινίου χαλκού για το δωμάτιο MRI
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα MRI |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI, δωμάτιο RF |
| Υλικό: | Χαλκός ορείχαλκου |
99.85% επιτροπές φύλλων αλουμινίου χαλκού δωματίων Mri για τη Emi που προστατεύουν την εφαρμογή
| Όνομα προϊόντων: | Επιτροπές φύλλων αλουμινίου χαλκού δωματίων Mri για τη EMI που προστατεύουν την εφαρμογή |
|---|---|
| Υλικό: | Καθαρό φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Προδιαγραφή φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ.: | 0.14mm |
Καθαρό εξατομικεύσιμο φύλλο αλουμινίου χαλκού Electrodeposited στο ρόλο για το κλουβί Mri RF
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Προέλευση: | Πεκίνο, Κίνα |
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
Προστασία με ελαστική αγωγική χαλκού ταινία ανθεκτική σε θερμοκρασία έως 120 °C
| Material: | Copper |
|---|---|
| Usage: | Shielding And Grounding |
| Flexibility: | Flexible |
η υψηλή ακρίβεια φύλλων φύλλων αλουμινίου επεξεργασμένου χαλκού 0.15mm κύλησε 600mm
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο 600mm φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.15mm μεγάλης ακρίβειας κυλώ-επεξεργασμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Καθαρός χαλκός |
| Χρήση: | Κλουβί του Faraday, εγκατάσταση δωματίων MRI |
ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού κλουβιών 5mm RF με την αγώγιμη κόλλα για την κιθάρα & την προστασία της Emi
| Υλικό: | Κόκκινη αγνότητα 99,99% χαλκού |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | 0.06mm, 0.1mm |
ταινία φύλλων αλουμινίου χαλκού 99,95 0.06mm 50mm με την αγώγιμη συγκολλητική Emi που προστατεύει την προστασία της EMI
| Όνομα προϊόντων: | 0,06mm Πάχος 50mm Πλάτος EMI αγώγιμη κολλητική ταινία χαλκού |
|---|---|
| Πάχος: | 0.06mm |
| Πλάτος: | 50mm ή προσαρμοσμένο |
Διπλής όψεως ισχυρή πρόσφυση, αγωγική ταινία χαλκού για προστασία
| Adhesive Side: | Double-sided |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Specificaton: | Customized Acceptable |
50mm 0.06mm MRI δωματίων χαλκού φύλλων αλουμινίου αγώγιμη προστασία της Emi ταινιών πλαισιωμένη διπλάσιο συγκολλητική
| Όνομα προϊόντων: | 0.06mm προσαρμοσμένη πάχος ταινία χαλκού μεγέθους αγώγιμη συγκολλητική |
|---|---|
| Πάχος: | 0.06mm |
| Συγκολλητικός τύπος: | αγώγιμη συγκολλητική ή κανονική κόλλα |

