Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
Αποτελεσματικά φύλλα 0.42mm φύλλων αλουμινίου χαλκού πρώτης ύλης προστατευτικών καλυμμάτων για την εγκατάσταση δωματίων Mri
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Υλικό: | χαλκός |
0.1mm αγώγιμο συγκολλητικό χαλκού προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου εμποδίων ταινιών ηλεκτρικό
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη συγκολλητική χαλκού ταινιών ηλεκτρική εμποδίων προστασία της EMI σημάτων ηλεκτροστατική |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα χαλκού |
| Πάχος: | Πάχος 0,1mm |
Καθαρό φύλλο αλουμινίου χαλκού Electrodeposited εξατομικεύσιμο στο ρόλο για το κλουβί Mri RF
| Τόπος καταγωγής: | Πεκίνο, Κίνα |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Υλικό: | Χαλκός |
συγκολλητικά φύλλα αλουμινίου χαλκού σπειρών φύλλων χαλκού ταινιών χαλκού για το προστατευτικό κάλυμμα
| MQQ: | 200KG |
|---|---|
| κράμα ή όχι: | μη συμμαχικός |
| Πλάτος: | 1320 |
Κλουβί 0.5mm του Faraday προστατευτικό κάλυμμα Mri φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ
| λιμένας: | tianjin, η Σαγγάη, και άλλοι |
|---|---|
| πάχος: | 0.5mm |
| κράμα ή όχι: | μη συμμαχικός |
ΕΔ 3oz 1320mm χαλκός Emi ρόλων που προστατεύουν για το δωμάτιο Mri
| Όνομα προϊόντων: | Ρόλος των ΕΔ 3oz 1320mm της ταινίας προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού της Emi για τ |
|---|---|
| Πάχος φύλλων αλουμινίου χαλκού των ΕΔ: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Αγνότητα: | 99.85% |
0.105mm Emi που προστατεύουν τη λύση ηλεκτρολυτών ταινιών φύλλων αλουμινίου χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Στέγη οικοδόμησης κλουβιών λύσης RF ηλεκτρολυτών ταινιών προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη: | Άριστος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτική στη θερμότητα, υψηλή μηχανική, υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, προστατευτικό κάλυμμα RF |
EMC Emi 0.07mm υλικά φύλλων αλουμινίου προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού πάχους μαγνητικά μη
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού EMC Emi που προστατεύει τα Non-magnetic υλικά πάχους 0.07mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Πάχος: | 0.07mm |
3oz 1320mm συγκολλητική ταινία Emi φύλλων αλουμινίου χαλκού που προστατεύει 99,99 τοις εκατό αγνότητας
| Όνομα προϊόντων: | Πάχος 3 oz Εξαιρετικά λεπτή Θωράκιση με φύλλο χαλκού 99,99% καθαρότητας |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος Χαλκός |
| Πάχος: | Πάχος 3 oz (0,1 mm). |
99.9% ρόλος φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited που προστατεύει το πλάτος 1320mm
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού Electrodeposited που προστατεύει το ρόλο φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους 13 |
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |

