Όλα τα Προϊόντα
-
Προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού
-
Προστατευμένες RF πόρτες
-
Προστατευμένα RF παράθυρα
-
Γυαλί μολύβδου προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Μη μαγνητικό κιτ εργαλείων
-
Προστασία από την πυρηνική ακτινοβολία
-
Πυρηνικός ανιχνευτής ακτινοβολίας
-
Προστατευμένη RF αίθουσα
-
Εξαεριστήρες κυψελωτού κυματοδηγού
-
Αγώγιμη συγκολλητική ταινία χαλκού
-
Πλέγμα καλωδίων χαλκού
-
Γυαλί μολύβδου ακτίνας X
-
EMI που προστατεύει το στόλισμα
-
Ηλεκτρικά αγώγιμο ύφασμα
-
Πόρτα προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Ακτίνα X προστασίας από τη ραδιενέργεια
-
Κλουβί MRI του Faraday
-
Μαλλί καλωδίων χαλκού
-
Φωτισμός των οδηγήσεων MRI
-
Μη μαγνητική αναπηρική καρέκλα
-
Μη μαγνητικό φορείο
-
AnasΗ κυψελωτή διέξοδος ορείχαλκου φαίνεται πολύ Νίκαια -
SatheeshMRI/RF οι πόρτες λάμπουν με τις λαβές, σας ευχαριστούν ο φίλος μου.
λέξεις-κλειδιά [ copper foil shielding ] αγώνας 305 προϊόντα.
ταινία Emi φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.105mm 3oz που προστατεύει αγώγιμο ηλεκτρολυτικό
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση δωματίων Mri |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
99.9% ρόλος φύλλων αλουμινίου χαλκού Electrodeposited που προστατεύει το πλάτος 1320mm
| Πλάτος για το φύλλο αλουμινίου χαλκού: | 1295mm - 1370mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο αλουμινίου χαλκού Electrodeposited που προστατεύει το ρόλο φύλλων αλουμινίου χαλκού πλάτους 13 |
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
99.99 η ηλεκτρολυτική 0.2mm με συγκόλληση ταινία 1 Oz φύλλο αλουμινίου MRI χαλκού χαλκού χτίζει
| Όνομα προϊόντων: | 99.99% το ηλεκτρολυτικό φύλλο MRI ρόλων προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού χτίζει τη |
|---|---|
| Πάχος: | Πάχος 0,2mm |
| Εφαρμογή: | Δωμάτιο MRI RF |
Κλουβί 4 Oz Emi ταινία 1320mm του Faraday φύλλων αλουμινίου ρόλος 200kg αγώγιμος
| Όνομα προϊόντων: | Κλουβί 4oz 1320mm του Faraday αγώγιμο προστατευτικό κάλυμμα φύλλων αλουμινίου χαλκού ρόλων 200kg |
|---|---|
| Πάχος: | 4oz 0.14mm |
| Πλάτος: | 1320 χλστ |
99.9% καθαρή της Emi χαλκού σπείρα λουρίδων ταινιών βαριά με το πάχος 0.2mm
| Όνομα προϊόντων: | 99.9% καθαρή βαριά σπείρα λουρίδων προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού με το πάχος 0. |
|---|---|
| Πάχος: | Πάχος 0,2mm |
| Εφαρμογή: | Εγκατάσταση κλουβιών του Faraday προστατευτικών καλυμμάτων δωματίων MRI RF |
2oz 1295mm ηλεκτρολυτική ταινία προστατευτικών καλυμμάτων χαλκού για το δωμάτιο Mri κλουβιών RF
| Όνομα προϊόντων: | 2oz 1295mm ηλεκτρολυτική ταινία προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού για το δωμάτιο Mr |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99.85% |
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο αλουμινίου χαλκού |
99.9% αγώγιμος χαλκός Tembaga φύλλων αλουμινίου αγνότητας 3oz που προστατεύει το πλάτος 1320mm
| Όνομα προϊόντων: | 99.9% αγώγιμο φύλλο αλουμινίου χαλκού αγνότητας 3oz που προστατεύει το πλάτος 1320mm |
|---|---|
| Πάχος: | 3oz 0,105mm |
| Πλάτος: | 1320mm |
Ηλεκτρολυτικό φύλλο αλουμινίου $cu που προστατεύει το φύλλο 0.1mm 1320mm στο κλουβί RF
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρολυτικό φύλλο προστατευτικών καλυμμάτων φύλλων αλουμινίου χαλκού 0.1mm 1320mm για το κλουβί RF |
|---|---|
| Πάχος: | 25μ-200μ |
| Πλάτος: | 0,6 -- 1.5m ειδικό μπορεί να προσαρμοστεί 1320mm |
SGS προστατευτικών καλυμμάτων ακτινοβολίας φύλλων αλουμινίου χαλκού κλουβιών 3oz 1320mm Electrodeposited των ΕΔ RF
| Υλικό: | Κόκκινο φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Αλουμινόχαρτο ED: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
| πάχος φύλλου χαλκού ED: | 0,07mm 0,105mm 0,14mm |
1295mm 4oz 20μM ηλεκτρολυτικός αγώγιμος χαλκού χαλκός ταινιών φύλλων φύλλων αλουμινίου συγκολλητικός που στηρίζει το φύλλο αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | ταινία αλουμινίου χαλκού, αλουμινόχαρτο χαλκού, EMF προστασία προστασίας υφάσματος 200 πλέγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο χαλκό |
| Χαρακτηριστικό: | Αντισταθείτε χημικές ουσίες βενζίνης και κινητήρα, υψηλή μηχανική αντίσταση, υψηλής θερμοκρασίας, θω |

